Jusis, Kulczyk-Lubomirska,Kożuchowska - Kobiety Dekady Glamour

Kobiety Dekady Glamour – Zobacz zdjęcia!

Posted in Strona Główna

W Endorfinie Foksal w Warszawie odbyła się wyjątkowa gala podczas, której poznaliśmy 10 kobiet Dekady Glamour. Wśród nich były: Monika Brodka, Anja Rubik, Anna Przybylska, Gosia Baczyńska, Reni Jusis, Maria Peszek, Anna Mucha, Dominika Kulczyk – Lubomirska, Małgorzata Kożuchowska oraz Małgorzata Socha.

Reni Jusis, Jan Lubomirski - Lanckoroński, Dominika Kulczyk-Lubomirska

Reni Jusis

Laureatki wybrało jury w składzie: Marcin Prokop, Michał Piróg, Olivier Janiak, Arkadiusz Likus oraz Robert Kupisz. Jury doceniło Monikę Brodkę za indywidualizm i za to, że konsekwentnie tworzy własny styl w muzyce oraz w modzie. Reni Jusis została doceniona, bo jak napisano w uzasadnieniu – nieustająco przekonuje nas do życia zdrowego i w zgodzie z naturą.

Reni Jusis

Monika Brodka

Marta Grycan

To dla mnie ważna nagroda, bo dekada brzmi bardzo zobowiązująco. To zresztą bardzo pięknie wymyślona nagroda. Z pewnością będę nosiła perły, które dzisiaj dostałam. Są wspaniałą pamiątką, do której będę często wracała – powiedziała nam Reni Jusis.

Małgorzata Socha

Małgorzata Kożuchowska

Dominika Kulczyk-Lubomirska została natomiast wyróżniona, bo od lat z pasją angażuje się w pomoc potrzebującym w Polsce i na świecie. I robi to – jak stwierdziło jury konkursowe – z klasą i bez blasku fleszy.

Jan Lubomirski Lanckoroński, Dominika Kulczyk-Lubomirska

Dominika Kulczyk Lubomirska

To moja pierwsza nagroda. Nigdy jeszcze żadnej nie dostałam. Jest mi z tego powodu bardzo miło. Jestem też wzruszona i zmotywowana do dalszego działania. Ale też zaskoczona. Dlatego, że przyzwyczaiłam się do tego, że to ja wręczam nagrody lub odbieram je w imieniu mamy albo taty. Strasznie miła odmiana. Będę się cały czas starała, żeby wciąż było za co mi takie narody przydzielać – żartowała Dominika Kulczyk – Lubomirska w rozmowie z Vipnewsem.

Maja Hirsch

Lidia Kopania

Krzysztof Hołowczyc

Pytana o rodzaj działalności, za którą została nagrodzona odpowiedziała.- Jestem zaangażowana w szerzenie edukacji ekologicznej i w różne działania proekologiczne, a także w akcje pomocowe w krajach rozwijających się. To coś co robię na co dzień i co bardzo lubię. Najważniejsze jest to, aby podczas pomagania dawać potrzebującym wędkę a nie rybę i aby ich motywować, żeby pokazywać im jak sami mogą coś zmienić, dawać im inspiracje i narzędzia do tego, żeby poczuli się panami swojego losu – wyjaśniła Kulczyk-Lubomirska.

Jan Lubomirski - Lanckoroński, Dominika Kulczyk - Lubomirska

Anna Mucha, Reni Jusis, Małgorzata Socha, Małgorzata Baczyńska, Małgorzata Kożuchowska, Dominika Kulczyk - Lubomirska, Marcin Prokop, Anna Jurgaœś

Anna Mucha, Małgorzata Socha

Małgorzata Kożuchowska tytuł Kobiety Dekady Glamour otrzymała za nieprzemijający styl i klasę, a Małgorzata Socha, bo jest Glamour w każdej sytuacji.

Anna Mucha

Anna Mucha

Anna Jurgaśœ, Michał Piróg

Anna Jurgaœ, Bogna Sworowska, Magdalena Malicka

Agnieszka Jastrzębska

Ada Szulc, DJ Adamus

Małgorzata Kożuchowska

fot. Paweł Mazurek, Konrad Korgul. Maciej Cyran/Studio69

# # # # # # # # # # # # # # # # # # # # #