Zielińska, Jędrzejewska, Młynarska

Gwiazdy na 20 jubileuszu Rossmanna!

Posted in Strona Główna

W warszawskiej restauracji Concept odbyło się jubileuszowe koktajl party z okazji 20 – lecia obecności marki Rossmann w Polsce.
Wieczór uświetniły muzyczne niespodzianki. Na scenie goście mogli podziwiać duet: Patrycję Markowską i jej ojca Grzegorza, Katarzynę Zielińską oraz Urszulę Dudziak, a także Adama Sztabę. 

Agata Młynarska

Wśród gości, którzy tego dnia przyjęli zaproszenie na imprezę byli: Elżbieta Jędrzejewska, Adrian Furgalski, Monika Mrozowska, Marta Kuligowska, Olga Borys i Krzysztof Majchrzak, Tomasz Zubilewicz z córką, Krzysztof Szewczyk, Katarzyna Kolenda Zaleska oraz Olivier Janiak.

Agnieszka Cegielska

Olga Borys, Wojciech Majchrzak

Agata Młynarska

Na jubileuszowej gali nie zabrakło też Agaty Młynarskiej, nowej redaktor naczelnej miesięcznika „Skarb” – magazynu dla klientów sieci Rossmann. Imprezę prowadziła Agnieszka Cegielska.

Dirk Rossmann

Grzegorz Markowski, Patrycja Markowska

Grzegorz Markowski, Patrycja Markowska

Katarzyna Zielińska

Olivier Janiak

Katarzyna Kolenda-Zaleska

Urszula Dudziak

Marta Kuligowska

Krzysztof Szewczyk

Adam Sztaba

Monika Mrozowska

Tomasz Zubilewicz z córką

Robert Moskwa z partnerką Patrycją

Dorota Soszyńska, Wojciech Soszyński

Elżbieta Jędrzejewska

Adrian Furgalski, Elżbieta Jędrzejewska

Fot. Ania Mioduszewska/Studio69

# # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # #

3 thoughts

 1. Stylowa

  16 czerwca 2013

  Agata Młynarska – sukienka ją wyszczupliła i ukryła jej dość nie zgrabne uda. Jej buty świetnie są dopasowane do kreacji.
  Agnieszka Cegielska – Biała suknia pokazała jej wspaniałą figurę. Torebka została dopasowana znakomicie, ale jej buty to koszmar! Buty z czubkami wyszły z mody około 5 lat temu!
  Olga Borys – Jej strój to jeden wielki koszmar! Wygląda ponuro, jakby szła na pogrzeb. Nawet w dodatkach znalazł się czerń. Ten strój jest nieodpowiedni na tę okazję.
  Patrycja Markowska – Wspaniały styl! Żakiet i spodnie w kolorze ciemniejszej maliny, biała bluzka z granatowym wzorkiem i jej czarne buty dodają uroku i odmładzają. W każdym bądź razie Patrycja z 34 zmieniła się na 18 – stkę.
  Katarzyna Zielińska – Czy interesuje się medycyną? Tak mi się wydaje, ponieważ jej granatowa suknia, ma błyszczące dodatki i wygląda jak żebra z prześwietlenia. Jej suknia zakrywa jej zgrabne uda. Powinna zdecydować się na krótszą kreację.
  Katarzyna Kolenda – Zaleska – Jej buty są łudząco podobne do tych z lat 60. Ubrała spodnie sportowe, a do tego dobrała elegancki żakiet i za to jest duży -. Ubrana w tą bluzkę wygląda na kilka kilo cięższą.
  Urszula Dudziak – „Piękno tkwi w kobiecości”…. i nie tylko. Urszula Dudziak jest ubrana jak nastolatka, mimo, że w tym roku ma równą 70.

  Odpowiedz

 2. Anonim

  29 maja 2013

  jedrzejewska ty nie strasz ludzi swoimi kolumnami zygmunta zamiast nóg. nigdy nie widziałem u kogoś tak grubych gir!

  Odpowiedz

 3. Matta Kulikowska ..to chyba jakis chlop..

  Odpowiedz