Marta Kielczyk

Marta Kielczyk nagrała „Bajki Pytajki” – premiera już jutro!

Posted in Strona Główna

Znana i lubiana dziennikarka z okazji Dnia Dziecka nagrała 30 bajek dla najmłodszych…

Audioteka.pl przygotowała dla najmłodszych niezwykłą niespodziankę – bajki w formie audiobooków. „Bajki Pytajki” – bo tak nazywają się krótkie historie stworzone przez Jacka Mroczka – zostały nagrane przez dziennikarkę i prezenterkę telewizyjną Martę Kielczyk. Już jutro ich premiera!

Marta Kielczyk

Bohaterami bajek są warzywa, żyjące w ogrodowej społeczności. Fasolki, rzodkiewki, brukselki, pomidory czy kalarepy na co dzień spotykają się ze sobą, bawią, rozwiązują konflikty i pomagają wzajemnie. Warzywa stawiane w takich sytuacjach społecznych, w jakich znajdują się dzieci w okresie nauczania początkowego. – To była fajna przygoda. Przez moment żyłam w świecie dzieci. Pierwszy raz w życiu siedziałam przed tak magicznym mikrofonem – powiedziała nam w przeddzień premiery Marta Kielczyk.

Marta Kielczyk

„Bajki Pytajki” to cykl 30 krótkich opowieści o charakterze edukacyjnym, który powstał na podstawie rzeczywistych wydarzeń, podpatrzonych w życiu dzieci w wieku od 5 do 9 lat. Bajki służą rozwojowi ważnych cech u dzieci, takich jak słuchanie i zapamiętywanie tekstu, czytanie ze zrozumieniem czy kreatywne myślenie i działanie, pokazują pozytywne wzorce zachowań, uczą obserwowania świata i najbliższego otoczenia. – mówi ich autor, Jacek Mroczek.

Marta Kielczyk

Fot. Paweł Mazurek/Studio69

# # # # # # # # # #

2 thoughts

  1. Szkoda, że nie mam już sześciu lat…

    Odpowiedz

  2. Kocur Wasyl

    28 maja 2013

    Playboya im pani poczytaj

    Odpowiedz