Warsaw Fashion Street 2013

Gwiazdy na Warsaw Fashion Street 2013 – Bardzo dużo zdjęć!

Posted in Strona Główna

Zobacz pokaz Endo i Zaradnamama.pl

Warsaw Fashion Street 2013 – największa impreza modowa w Polsce, której tematem była w tym roku natura i ekologia, obfitowała w pokazy kolekcji projektantów, wybrane przez Dorotę Wróblewską – producentkę pokazów i promotorkę mody, kultury i sztuki.

Maja Hirsch i Magda Grobelna lat 6 z Olsztyna

Małgorzata Foremniak i Kuba

Na scenie, która wyrosła na warszawskim Krakowskim Przedmieściu, zaroiło się także od gwiazd. Znani i lubiani wzięli udział w charytatywnych pokazach: Endo i portalu Zaradna Mama, który powstał z inicjatywy Magdaleny Łyczko, dyrektor pionu lifestyle w portalu onet.

Katarzyna Zielińska i Gabrysia Wawrzusiak, lat 6 Kielce

Katarzyna Glinka i Karolina lat 5 Olsztyn

Tłum widzów obserwował FASHION CHILDREN SHOW, w ramach którego na wybiegu pokazano między innymi kolekcję Endo. Podczas charytatywnej części tego pokazu mody, dedykowanej Fundacji Spełnionych Marzeń w roli modeli wystąpili podopieczni Fundacji – dzieci po przebytych chorobach nowotworowych, z trzech ośrodków onkologicznych: z Lublina, Olsztyna oraz z Kielc. Na wybiegu towarzyszyły im: Małgorzata Foremniak, Anna Dereszowska, Anna Korcz, Katarzyna Zielińska, Katarzyna Glinka, Anna Samusionek, Agnieszka Włodarczyk, Agnieszka Więdłocha, Maja Hirsch oraz Iza Kuna. – Gabryśka, z którą wystąpiłam na scenie jest super. Jak prawdziwa modelka. Ma tyle energii, że aż za nią nie nadążałam i się zmęczyłam. W tym pokazie to ona mnie pomagała, a nie na odwrót – powiedziała Kasia Zielińska po zejściu ze sceny.

Agnieszka Włodarczyk i Aleksandra Zaniuk lat 5 Lublin

– Z Magdą współpracowało mi się cudownie. To jest słodkie maleństwo. Trochę ją wspierałam. Na próbie była super ożywiona i rozluźniona. Podczas pokazu się  denerwowała. Ale za to miała dużo wdzięku. To już drugi raz, gdy biorę udział w pokazie podczas tej imprezy. Gdy tylko mogę, wspieram takie działania i jestem z fundacją Państwa Osuchów –dzieliła się wrażeniami Maja Hirsch.

Martyna Kliszewska, Jakub Przebindowski z córką

Ewa Gawryluk z córką

– Od wielu lat współpracuję z Fundacją Spełnionych Marzeń. Dzieci są fantastyczne. Kubuś, z którym wystąpiłam w pokazie był trochę nieśmiały, ale trudno się dziwić. To było dla niego wielkie przeżycie. To nie chodzi zresztą o pokaz, ale o to, żeby zrobić  coś dobrego dla dzieci. Tomek i Małgosia, założyciele fundacji wykonują nieprawdopodobną pracę. Jestem pełna podziwu dla nich . Cieszę się, że mogę brać udział w tej imprezie, że mogę coś zrobić dla dzieci i w jakikolwiek sposób wspomóc Tomka i Małgosię Osuchów. Było wspaniale. Wystąpić tutaj, to był dla mnie zaszczyt – powiedziała Małgorzata Foremniak.

Marta Kuligowska z córką

Odeta Moro Figurska z córkąOmenaa Mensah z córką

Dorota Wróblewska, Magdalena Łyczko z córką Polą, Małgorzata Walewska z córką, Martyna Kliszewska, Jakub Przebindowski z córką, Paulina Smaszcz Kurzajewska z synem, Ewa Gawryluk z córką, Omenaa Mensah z córką

Dużo dobrych emocji wzbudził także drugi z pokazów organizowany przez portal zaradnamama.pl. Magdalena Łyczko, jego założycielka już po raz drugi przygotowała specjalnie  na Warsaw Fashion Street pokaz w szczytnym celu. – Mam nadzieję, że starczy mi sił, aby w kolejnych latach organizować takie pokazy. Myślę, że idea pomocy dzieciom gdzieś we mnie tkwi i sprawia mi to dużo radości. Na pewno, jeśli nawet nie w formie pokazu, to w jakikolwiek inny sposób będę nadal wspierała działania charytatywne dla dzieci – zapewniła Magdalena Łyczko.

Magdalena Łyczko z córką Polą

Sylwia Zarzycka, założycielka Fundacji „Między Niebem a Ziemią” z synkiem Adasiem

Małgorzata Walewska z córką

– Gwiazdy chętnie biorą udział w tych pokazach. Trzeba jednak pamiętać, że wydarzenie to odbywa się w sezonie wakacyjnym, więc było trochę trudno  je zaprosić. Jednak tylko z powodu nie dających się zgrać terminów. Ale na szczęście wszystko się udało. I mam nadzieję, że podobało się widzom – dodała Łyczko.

Magdalena Łyczko z córką Polą

Karina Kunkiewicz, Dorota Wróblewska, Magdalena Łyczko z córką Polą

Magdalena Łyczko z córką Polą

 

Na wybiegu podczas pokazu zaradnamama.pl pojawili się między innymi: Odeta Moro Figurska z córką, Ewa Gawryluk z córką, Omenaa Mensah z córką, Marta Kuligowska z córką Helenką, Martyna Kliszewska i Jakub Przebindowski z córką, Paulina Smaszcz-Kurzajewska z synem, Małgorzata Walewska z córką Alicją, Sylwia Zarzycka, założycielka Fundacji „Między Niebem a Ziemią” z synkiem Adasiem oraz Magdalena łyczko, z córeczką Polą, najmłodszą uczestniczką pokazu.

Michał Figurski, Odeta Moro Figurska z córką Sonią

Dorota Wróblewska,

Małgorzata Foremniak, Tomasz Osuch,

Gwiazdy podczas pokazu wystąpiły w kreacjach CAHA, autorstwa Katarzyny Bajer-Kaczmarskiej. Towarzyszyły im także maskotki, które na podstawie dziecięcych rysunków stworzyła firma Talizman Edyty Kapinos. Podczas finału Kasia Klich zaśpiewała dziecięcy przebój z płyty „Bajkowa drużyna”.

Kasia Klich

Ewa Gawryluk z córką

Każda z gwiazd, które w pokazie wystąpiły charytatywnie, przekazała też na aukcję osobistą pamiątkę. Pod młotek trafią też maskotki, z którymi modele i modelki pojawili się na scenie. Zaraz po pokazie maskotki i przekazane przez gwiazdy pamiątki trafiły w ręce Sylwii Zarzyckiej z Fundacji Między Niebem a Ziemią. Będzie je można wylicytować. –Magda Łyczko z portalu Zaradna Mama zaprosiła nas do wyjścia w tym pokazie w szczytnym celu. Zbieramy pieniążki między innymi przez licytację maskotek, które są wykonane na podstawie dziecięcych rysunków. A wszystko to dla fundacji „ Między Niebem a Ziemią”, która zajmuje się kobietami wychowującymi samotnie chore dzieci. W związku z tym wraz z córką Marysią wzięłyśmy udział w pokazie, żeby wspomóc tę akcję – wyjaśniła Ewa Gawryluk, znana z serialu „Na Wspólnej”.

Magdalena Łyczko z córką Polą

Punktem Kulminacyjnym Warsaw Fashion Street 2013 była wieczorna gala podczas, której na wybiegu oglądać mogliśmy pokaz Natalii Jaroszewskiej pod patronatem magazynu Show, pokaz Rossarame – pod patronatem magazynu GRAZIA oraz pokazy: Agaty Koschmieder, Łukasza Jemioła, Apartu. Natashy Pavluchenko oraz Moniki Ptaszek. Wręczono też statuetki – Modne kreacje 2013.

Mariola Bojarska Ferenc

Joanna Kurowska

Grażyna Wolszczak

Na wieczornej gali w rolę modelek wcieliły się gwiazdy. Na scenie w pokazie 40+ podziwiać mogliśmy: Joannę Kurowską, Mariolę Bojarską Ferenc i Grażynę Wolszczak. W pokazie Natalii Jaroszewskiej na wybiegu pojawiły się: Maja Hirsch, Ewa Gawryluk, Paulina Sykut, Urszula Chincz, Anna Cieślak, Agnieszka Popielewicz.

Agnieszka Więdłocha

Ewa Gawryluk

Agnieszka Popielewicz

Urszula Chincz

Maja Hirsch

Fot. Marcin Kmieciński, Konrad Korgul, Ania Mioduszewska/Studio69

# # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # #

2 thoughts

  1. No właśnie tam był tez pokaz organizowany przez Fundację Spełnionych Marzeń. Super. Oczywiście wspieramy!!!

    Odpowiedz

  2. Fundacja Spełnionych Marzeń wie jak wywołać uśmiech na twarzach dzieci. Dzięki temu uśmiechowi wiara wzrasta. Tylko aby fundacja mogła dalej trwać i robić te cudowne rzeczy trzeba też wsparcia z naszej strony. Wystarczy przekazać 1% podatku na rzecz Fundacji Spełnionych Marzeń. Pieniążki b. dobrze zostaną spożytkowane.

    Odpowiedz