Ambasadorki Avon

Socha, Koroniewska i Herbuś – Ambasadorki marki Avon

Posted in Strona Główna

Światło dzienne ujrzała właśnie nowa kolekcja do makijażu AVON. Jej Ambasadorkami zostały aż trzy gwiazdy: Małgorzata Socha, Joanna Koroniewska i Edyta Herbuś. Premiera kosmetyków z ich udziałem odbyła się w Restauracji Warszawa Wschodnia. Imprezę prowadziła Beata Sadowska.

„Nie zamieniłabym szminki Ultra Color Rich na żadna inną. Dzięki maksymalnie nasyconym kolorom i bogatej palecie kolorów mogę czuć się seksownie w każdej sytuacji” – zdradziła Edyta Herbuś podczas prezentacji wyjątkowo bogatej gamy 35 odcieni szminki Avon.

Edyta Herbuśœ

Nowe błyszczyki wzmocnione ultrablaskiem, sprawiają z kolei, że usta są dodatkowo nawilżone i miękkie. Joanna Koroniewska uznała je za swój nr 1. Doceniła fakt, że nie tylko nadają ustom blask i głęboki kolor, ale także to, że rewelacyjnie się rozprowadzają.

Joanna Koroniewska

Zaskakują także cienie do powiek. Te z nowej kolekcji nakłada się wyjątkowo szybko. Wystarczy już jedna warstwa, by w pełni pokryć powiekę wybranym kolorem. Dodatkowym ułatwieniem jest numeracja poszczególnych kolorów w opakowaniach poczwórnych. To podpowiedź, jaka jest najbardziej właściwa kolejność aplikacji. „Jako aktorka często zmieniam swój look. Poczwórne cienie w palecie z numeracją są do tego idealne – mogą stworzyć nieskończoną liczbę barwnych kombinacji bez wysiłku” – pochwaliła się Małgorzata Socha.

 Małgorzata Socha

Edyta Herbuœś

Małgorzata Socha

Joanna Koroniewska

Beata Sadowska

Joanna Koroniewska, Małgorzata Socha, Edyta Herbuśœ

Fot. Paweł Mazurek/Studio69

# # # # # # #