Moro, Olszówka, Kamińska, Jacyków na pokazie Bohoboco

Urbańska, Glinka i Ślotała na pokazie BOHOBOCO! Dużo zdjęć!

Posted in Strona Główna

W Soho Factory odbył się długo wyczekiwany pokaz duetu BOHOBOCO. Zobacz galerię zdjęć!

 

Kamil Owczarek i Michał Gilbert Lach pokazali tam swoją najnowszą kolekcję na jesień i zimę 2013/2014. Wśród zaproszonych gości byli między innymi: Julia Kamińska, Tomasz Jacyków, Maciej Zień,Natasza Urbańska, Joanna Horodyńska w bardzo odważnej kreacji, Zosia Ślotała, Katarzyna Glinka, Marta Kielczyk, Maja Sablewska, Ilona Felicjańska, Agnieszka Cegielska, Aneta Todorczuk-Perchuć, Laura Łącz, Karolina Szostak, Jessica Mercedes, Agnieszka Popielewicz oraz Michał Lesień z żoną.

Zofia Ślotała pokaz Bohoboco, Soho Factory

Tomasz Jacyków

Natasza Urbańska

Podczas tego wieczoru warszawskie Soho Factory zamieniło się w salę kinową. Projektanci znowu zachwycili zaproszonych gości klasyczną elegancją i szykiem, który jest znakiem rozpoznawczym ich kreacji. Duet Bohoboco zaprezentował klasykę, połączoną z nutą awangardy. Projekty inspirowane były latami 50-tymi i okazały się bardzo nowatorskie. – Projektujemy dla naszej wymarzonej kobiety, która zmienia się, co sezon. Jest nowoczesna, interesuje się modą, wydarzeniami kulturalnym, jest obywatelką świata – powiedzieli projektanci.

Marta Kielczyk

Maja Sablewska

Maja Bohosiewicz, Tomasz Ciachorowski

Oszczędna kolorystyka: szarość, pudrowy róż, biel, granat i czerń. Wśród proponowanych stylizacji królowały sukienki, spódnice oraz płaszcze. Rozkloszowane spódnice, kontrfałda, wcięcia, głębokie dekolty, stójki i suwaki nagrodzone zostały gromkimi brawami. Projektanci postawili na naturalne, szlachetne materiały: wełnę, kaszmir, jedwab, które harmonijnie współgrają z kobiecą sylwetką. Niespodzianką wieczoru były trzy projekty sukien ślubnych, które oczarowały widownię. Reżyser pokazu, Katarzyna Sokołowska, nie kryła satysfakcji:- To propozycje dla współczesnych, młodych kobiet, które cenią sobie modę wyrafinowaną, kobiecą, ale minimalistyczną. Jestem bardzo zadowolona, bo wszystko idealnie zagrało – scenografia, światło, muzyka i projekty. Partnerem pokazu była Cisowianka Perlage.

Swojego zachwytu widowiskiem przygotowanym przez Katarzynę Sokołowską nie kryła Zosia Ślotała. – Dla mnie był to pierwszy pokaz w tym sezonie i to rzeczywiście na bardzo wysokim poziomie, więc wysoko postawiono poprzeczkę. Chłopcy z BOHOBOCO uwielbiają kobietę. To jest kobieta subtelna, wyrafinowana, delikatna, ale jednocześnie silna zawodowo. Projektanci pokazali nam dzisiaj rzeczy, które nadają się także do biura. Ale nie tylko. Najbardziej podobała mi się czarna suknia, którą zaprezentowano na samym końcu, z wielkim dekoltem i syreną na dole. Po prostu powaliła mnie na kolana – stwierdziła Zosia Ślotała.

Maja Bohosiewicz

Katarzyna Glinka

Julia Kamińska, Bohoboco Kamil Owczarek, Michał Gilbert Lach

Również Kasia Glinka była pod wrażeniem tego pokazu. – Fantastyczny pokaz. Uważam, że to najzdolniejsi polscy projektanci. Dzisiaj jednak nie mogę wskazać jednej rzeczy, która by mi się najbardziej podobała. Ponieważ cała stylistyka, sposób doboru materiałów, asymetryczność modeli – wszystko to zrobiło na mnie ogromne wrażenie. Jestem, zresztą od dawna fanką Bohoboco i mam w swojej szafie kreacje tej marki – powiedziała Vipnewsowi po pokazie Kasia Glinka.

Julia Kamińska

Joanna Moro

Joanna Horodyńska

Jessica Mercedes Kirschner (JEMERCED)

Swoimi wrażeniami z prezentacji najnowszej kolekcji Bohoboco podzieliła się z nami także Marta Kielczyk. – Podobał mi się dzisiejszy pokaz ponieważ to nie była tylko prezentacja mody, ale też rodzaj przedstawienia. Po prostu prawdziwy show. A to działa na moją wyobraźnię. Bo coraz częściej łapię się na pokazach mody na tym, że przychodzę także posłuchać muzyki, która bardzo silnie na mnie wpływa. A co do kreacji – chętnie założyłabym nawet 15 sukienek, z dzisiaj prezentowanych, gdybym tylko w nie weszła(śmiech). W każdym razie były to sukienki bardzo eleganckie. Patrzyłam nawet na nie pod takim kątem, co mogłabym założyć na wizję i na pewno wybrałabym nie jedną z nich – stwierdziła w rozmowie z nami Marta Kielczyk.

Ilona Felicjańska

Ewelina Rydzyńska

Ewa Wojciechowska

Edyta Olszówka

Bohoboco Kamil Owczarek, Michał Gilbert Lach, Agnieszka Jastrzębska

Bohoboco Kamil Owczarek, Michał Gilbert Lach

Anna Gzyra

Aneta Todorczuk - Perchuć

Agnieszka Popielewicz

Agnieszka Cegielska

Fot. Maciej Cyran, Paweł Mazurek/Studio69

 

# # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # #