Malinowska, Janiak, Niklińska, Popielewicz, Zielińska, Ślotała, Cegielska, Arciuch

Gwiazdy na Sephora Trend Report 2013

Posted in Strona Główna

Tego wyjątkowego popołudnia w  Centrum Handlowym Arkadia marka Sephora odkryła trendy na sezon jesień/zima 2013. W imprezie wzięły udział między innymi: Katarzyna Zielińska, Zosia Ślotała, Agnieszka Cegielska, Tamara Arciuch, Maria Niklińska oraz Agnieszka Popielewicz. Sephora Trend Report  2013 tradycyjnie poprowadzili Karolina Malinowska i Olivier Janiak.

Gospodarzem imprezy był natomiast Sergiusz Osmański, dyrektor artystyczny i PR, Sephora Polska, a gościem specjalnym wydarzenia Erik Soto, naczelny makijażysta Sephory.

Zofia ŒŚlotała

Agnieszka Popielewicz

Katarzyna Zielińska

Sephora, największa sieć perfumerii na świecie, dwa razy w roku prezentuje najgorętsze światowe trendy i nowości w makijażu, pielęgnacji i zapachach. Tak było i tym razem. Podczas imprezy Sephora Trend Report 2013 nie zabrakło emocji: pokazy makijażu w wykonaniu światowej sławy wizażystów, najnowsze kolekcje kosmetyków, Teatr Zapachów, czyli występy tancerzy ilustrujące najgorętsze nowości zapachowe – to tylko nieliczne z atrakcji, które przygotowano. Choreografię do pokazów przygotowali: Michał Piróg oraz Agustin Eggurola. Nic dziwnego, że występy grup tanecznych, przygotowane pod ich okiem, bardzo się podobały licznie zgromadzonej publiczności.

Karolina Malinowska, Agnieszka Jastrzębska

Agnieszka Cegielska

Gwiazdy obecne podczas Sephora Trend Report 2013 miały też okazję osobiście zapoznać się z najnowszymi trendami w makijażu, a nawet przetestować je na własnej skórze. – Makijażysta z Nowego Jorku zapoznał mnie z trendami na nadchodzący sezon. Modny jest opalony makijaż, co jest nowością. Tego akurat nie lubię, ale rzeczywiście pięknie wygląda i jest bardzo lekki. Nadal w modzie są szminki, zwłaszcza różne czerwienie i ich odcienie. Można mieć oko lekko pomalowane , a do tego dobry, wyrazisty kolor szminki i to wystarczy – podzieliła się z Vipnewsem wrażeniami z ekspresowego kursu makijażu Kasia Zielińska.

Sephora Trend Report, C.H. Arkadia

Erik Soto

Sephora Trend Report, C.H. Arkadia

Maria Niklińska, Agnieszka Popielewicz

Maria Niklińska

Karolina Malinowska, Olivier Janiak

Karolina Malinowska, Sergiusz Osmański

Michał Piróg

Fot. Maciej Cyran/Studi69

# # # # # # # # # # # # #

One thought

  1. gdzie te gwiazdy? moze raczej biegaczki imprezowe i gwiazdeczki

    Odpowiedz