Urodziny marki Tissot

Gwiazdy na 160 urodzinach Tissot! Dużo zdjęć!

Posted in Strona Główna

160 jubileusz marki Tissot stał się okazją do spotkania podczas wyjątkowego wieczoru, który zorganizowano w Muzeum Narodowym w Warszawie. Specjalnie z tej okazji na uroczystość przybył Francois Thiébaud,prezydent Marki Tissot. Drużynę Tissot reprezentowali także Maria Ahnebrink oraz Gael Vallade. Gospodynią wieczoru była natomiast Agnieszka Ławniczak – Czajkowska, Brand Manager Tissot w Warszawie.

Tomasz Zubilewicz, Martyna Wojciechowska - 160 urodziny marki Tissot

Katarzyna Skrzynecka z mężem Marcinem Łopuckim

Wśród gości wieczoru pojawili się przyjaciele Tissota: Katarzyna Skrzynecka z mężem Marcinem Łopuckim, Beata Sadowska, Martyna Wojciechowska,Kuba Wesołowski, Jan Wieczorkowski, Marek Włodarczyk oraz Tomasz Zubilewicz z córką.

Gael Vallade (Swatch Group Multibrands Retail), Agnieszka Ławniczak – Czajkowska (Brand Manager Tissot w Warszawie), Francois Thiébaud (Prezydent Marki Tissot), Martyna Wojciechowska

Maria Ahnebrink (International PR and Communications Manager), Magdalena Polańska (PR Manager, Swatch Group Polska)

Zegarek Tissot jest bardzo przydatny w mojej pracy. Mam akurat taki model, który mierzy ciśnienie i wartość temperatury. Ile razy więc jestem na zewnątrz, a często nadajemy pogodę z różnych punktów Polski, poza studiem, to po prostu jest zwyczajnie użyteczny. Ponieważ nie jestem zbyt punktualny mam go nastawionego cztery minuty do przodu, żeby się nie spóźniać. Czasami jednak i tak nie udaje mi się zdążyć na czas. Decyduje tu czynnik ludzki pod tytułem korki albo innego rodzaju sytuacje, które mnie zatrzymują. Staram się oczywiście, czas mnie mobilizuje, ale jeszcze mi daleko do pełnej punktualności – stwierdził pogodynek Tomasz Zubilewicz.

Tomasz Zubilewicz

Katarzyna Skrzynecka z mężem Marcinem Łopuckim

Beata Sadowska

Beata Sadowska, Magdalena Polańska (PR Manager, Swatch Group Polska)

Swoimi doświadczeniami podzieliła się też z nami Beata Sadowska. – Zegarek Tissot przydaje mi się na co dzień bardzo, bo dużo rzeczy robię na ostatnią chwilę. To jest okropna cecha, której próbuję się pozbyć od lat. Mam przepięknego, białego Tissota, który był ze mną na rajdzie Dakar. Tam się idealnie sprawdził. Musiałam go oczywiście przestawić i dostosować do czasu południowoamerykańskiego, bo zaczynaliśmy wówczas w Buenos Aires. I mimo że był biały zachował klasę i nie wrócił czarny, choć warunki były spartańskie. Zdecydowanie więc znakomicie się sprawdził w pracy i był odporny na wszelkie uderzenia i wstrząsy – powiedziała Beata Sadowska.

Czajkowska (Brand Manager Tissot w Warszawie), Marek Włodarczyk

 

Jan Wieczorkowski

W programie imprezy nie zabrakło jubileuszowej wystawy z okazji powstania marki, na której podziwiać można było takie rarytasy jak najstarsze modele Tissot, ale także jubileuszowy Tissot Heritage Navigator, projekcji filmu o historii marki oraz występu Kasi Dereń, uczestniczki „The Voice of Poland” z drużyny Tomsona i Barona, która tego wieczoru zaśpiewała między innymi utwór „Happy Birthday”. Towarzyszył jej Mateusz Krautwurst, finalista „The Voice of Poland”. Punktem kulminacyjnym jubileuszowej gali był natomiast pyszny, czekoladowy tort urodzinowy, oczywiście w kształcie zegarka.

Ekipa Tissot

Wystawa Tissot w Muzeum Narodowym

Magdalena Polańska (PR Manager, Swatch Group Polska), Francois Thiébaud (Prezydent Marki Tissot)

Magdalena Polańska (PR Manager, Swatch Group Polska), Maria Ahnebrink (International PR and Communications Manager)

Agnieszka Ławniczak – Czajkowska (Brand Manager Tissot w Warszawie),  Katarzyna Skrzynecka z mężem Marcinem Łopuckim

Agnieszka Ławniczak – Czajkowska (Brand Manager Tissot w Warszawie),  Francois Thiébaud (Prezydent Marki Tissot)

Francois Thiébaud (Prezydent Marki Tissot)

Gael Vallade (Swatch Group Multibrands Retail), Agnieszka Ławniczak – Czajkowska (Brand Manager Tissot w Warszawie),  Francois Thiébaud (Prezydent Marki Tissot)

Agnieszka Ławniczak – Czajkowska (Brand Manager Tissot w Warszawie)

Tomasz Zubilewicz z córką

Jan Wieczorkowski, Kuba Wesołowski

Francois Thiébaud (Prezydent Marki Tissot), Martyna Wojciechowska

Francois Thiébaud (Prezydent Marki Tissot), Martyna Wojciechowska

Jan Wieczorkowski

Wystawa Zegarków Tissot w Muzeum Narodowym

Martyna Wojciechowska, Magdalena Polańska (PR Manager, Swatch Group Polska), Maria Ahnebrink (International PR and Communications Manager)

Martyna Wojciechowska

Tort urodzinowy Tissot

Magdalena Polańska (PR Manager, Swatch Group Polska), Francois Thiébaud (Prezydent Marki Tissot)

160 urodziny marki Tissot

Kuba Wesołowski

Fot. Paweł Mazurek, Konrad Korgul/Studio69

 

# # # # # # # # # # # # # # # # # # # #