Cielecka i Ostaszewska na premierze kolekcji Isabel Marant dla H&M!

Posted in Strona Główna

Warszawski salon H&M przy Nowym Świecie zaroił się od gości, wśród których nie zabrakło gwiazd. Powód? Premiera kolekcji francuskiej projektantki Isabel Marant, która tym razem zaprojektowała ubrania dla znanej szwedzkiej sieciówki.

Wśród zainteresowanych projektami Marant byli: Sonia Bohosiewicz, Maja Sablewska z ukochanym, Magdalena Cielecka, Karolina Malinowska i Olivier Janiak, Julia Pietrucha z partnerem, tancerze Paulina Biernat i Stefano Terrazzino, piłkarz Jakub Rzeźniczak z partnerką Edytą Zając, Ania Wendzikowska, Beata Sadowska, Maria Niklińska oraz Maja Ostaszewska, która od dawna jest fanką talentu projektantki i ma w swojej szafie sporo rzeczy z jej logo.

Tak samo jak Anna Derewszowska, która do H&M wybrała się ubrana w odzież od Marant.

W salonie nie zabrakło też znakomitości ze świata mody. Pojawili się: Gosia Baczyńska, Łukasz Jemioł, duet Bohoboco, czyli Kamil Owczarek i Michał Gilbert Lach, a także Agnieszka Maciejak. Unikatowa kolekcja projektantki zaprojektowana specjalnie dla H&M wzbudziła sporo emocji, a jej premierowe ubrania błyskawiczne zniknęły z wieszaków.

Fot. Studio 69 – Ania Mioduszewska

# # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # #