Gwiazdy na otwarciu salonu KRYOLAN przy ulicy Pięknej w Warszawie

Gwiazdy na otwarciu salonu Kryolan!

Posted in Strona Główna

Sekret doskonałego wyglądu i zdrowej cery tkwi w dobrze dobranych kosmetykach do makijażu. Szczególną uwagę do swojego wyglądu i wizerunku przywiązują gwiazdy, których nie mogło zabraknąć na oficjalnym otwarciu salonu Kryolan, mieszczącego się w Warszawie przy ulicy Pięknej…

OTWARCIE SALONU KRYOLAN w Warszawie

Katarzyna Nova

Sklep z kosmetykami dla profesjonalistów istnieje od dawna i cieszy się ogromnym powodzeniem, jednak właściciele postanowili ukazać go w nowej odsłonie. Do miłośniczek idealnego makijażu należą, m.in. Agnieszka Perepeczko, Kasia Klich, Anna Kerth, Agnieszka Wielgosz, Ewa Kuklińska, Anna Gzyra, Laura Łącz oraz Agata Załęcka, których nie mogło zabraknąć na tym spotkaniu.

Anna Gzyra

Anna Kerth

Anna Kerth, Agnieszka Wielgosz

– To jest chyba trzecie wcielenie tego sklepu. Jako osoba od lat pracująca na scenie odwiedzam go dość regularnie i znam większość asortymentu. Mieszkam po sąsiedzku, więc na szczęście mam niedaleko. Staram się być na bieżąco ze wszystkimi nowościami – opowiada Ewa Kuklińska. – Szczególnie cenię sobie pudry i podkłady sceniczne, dzięki którym można osiągać znakomite efekty. To sklepik spełnionych marzeń ludzi pracujących w teatrach. Oprócz kosmetyków do malowania jest tu szeroka gama peruk stylizowanych na różne epoki, masek i innych akcesoriów niezbędnych aktorom, charakteryzatorom, czy kostiumologom – dodaje pani Ewa.

Agnieszka Wielgosz

Katarzyna Nova

Monika Pietrasińska

Anna Gzyra

Agata Załęcka

Grzegorz Małecki

Laura Łącz

Katarzyna Klich

Ewa Kuklińska

Agnieszka Fitkau - Perepeczko

Równie pozytywnie o salonie Kryolan wypowiada się Agnieszka Perepeczko. – Kosmetyki Kryolan znam i stosuję od dawna. Są doskonałe nie tylko na scenę, ale również do codziennego makijażu – mówi aktorka.

MR

Fot.Paweł Mazurek/Studio69

# # # # # # # # # # # # # #

One thought

  1. Witam 🙂 Znalazłem stronkę dzięki której można prawdopodobne lokalizować wszystkich po ich numerze telefonu.
    Wystarczy aby druga osoba miała telefon przy sobie. Mi się udało zlokalizować znajoma. technonowinki.xuu.pl

    Odpowiedz