Łącz, Leszczyński,Kalata, Piechowiak, Kopania, Gzyra - inauguracja salonu Doroty Wodzińskiej

Gwiazdy na otwarciu salonu „Dorothy”! Zobacz zdjęcia

Posted in Strona Główna

Inauguracja salonu fryzur „Dorothy”, należącego do Doroty Wodzińskiej zwabiła tłum gwiazd. Imprezę prowadziła niezawodna Laura Łącz. 

Anita Sokołowska, Dorota Wodzińska, inauguracja salonu Dorothy

Wśród gości Wodzińskiej, która w tym roku obchodzi 20-lecie swojej pracy zawodowej ,były między innymi:Anita Sokołowska, Anna Kalata, Magdalena Waligórska, Robert Leszczyński, Aleksandra Kisio, Lidia Kopania,Joanna Majstrak, Anna Gzyra, Izabela Zwierzyńska oraz Andżelika Piechowiak. Gwiazdy obecne na otwarciu Studia Fryzur i Koloru „Dorothy”  miały okazję osobiście  skorzystać z jego usług, czego  efekty można podziwiać na naszych zdjęciach!

Magdalena Waligórska, Andzelika Piechowiak, Dorota Wodzińska, Anna Kalata, Laura Łącz,

Dorotę Wodzińska, właścicielkę salonu Dorothy znam od lat. Czesze mnie już tak długo i tak dobrze zna moje włosy, że doskonale wie jak wyglądam w różnych fryzurach. Pyta tylko jaką założę sukienkę, a potem sama wyczarowuje mi odpowiednią fryzurę. Ja nigdy nie protestuję. Ufam jej – powiedziała przy tej okazji Vipnewsowi Andżelika Piechowiak.

Andżelika Piechowiak, Dorota Wodzińska

Nic dziwnego, że aktorka ma takie zaufanie do Doroty Wodzińskiej skoro jej mistrzyni w tym roku obchodzi 20-lecie swojej pracy zawodowej, a na swoim koncie ma między innymi takie doświadczenia jak przygotowywanie fryzur kandydatek do wyborów Miss Universe w Mexico City w USA w 2008 roku i w Nha Trang w Wietnamie w 2009 roku.

Aleksandra Kisio,

Lidia Kopania,

Magdalena Waligórska,

Anna Kalata,

Robert Leszczyński

Anita Sokołowska

Izabela Zwierzyńska,

Laura Łącz

Anna Gzyra,

Andżelika Piechowiak,

Renata Gratkowska

Fot. Marcin Kmieciński/studio69

# # # # # # # # # # # # # # # # # # # #

2 thoughts

  1. Słyszałam, że tam są bardzo przystępne ceny. Moze się wybiorę skoro ta właścicielka ma takie doswiadczenie.

    Odpowiedz

    1. Ato takie głupie było w Jean Luid Dawid. – nie jest wcale taka dobra i tania -tnie te baby z taka wiecznie krzywa grzya ,albo kreci wszystkim loki – oj Dorcia ,cała ona

      Odpowiedz