Sylwester na Rynku w Krakowie

Posted in Monika Brodka, Natalia Kukulska, Strona Główna, Tatiana Okupnik

Po kilkuletniej przerwie telewizja TVN postanowiła powrócić do organizowania imprez sylwestrowych. Stacja wspólnie z władzami miasta zaprosiła na sylwester do Krakowa. Na scenie zbudowanej na Rynku Głównym wystąpili m.in. Lady Pank, Andrzej Piaseczny, Monika, Brodka, Ada Szulc, Dawid Podsiadło, Ewelina Lisowska, Perfect, Natalia Kukulska, Tatiana Okupnik i Czesław Mozil. W roli konferansjerów wystąpili: Marcin Prokop, Patricia Kazadi, Olivier Janiak i Agnieszka Szulim.

Fot. Studio 69 – Maciej Cyran

# # # # # # # # # # # # # # # # # #

One thought

 1. Stylistka Casandra

  3 lutego 2014

  Andrzej Piaseczny – Strój jak na pogrzeb. Piosenkarz wygląda ponuro i smutnie, mimo sympatycznego uśmiechu. Można byłoby naprawić tą stylówę, poprzez założenie niebieskiego krawatu w białe, ukośne paski, lub też białą koszulę.
  Natalia Kukulska – Każda babcia zachwyciłaby się jej strojem! Berecik z pomponem, oraz długi płaszcz to kiepski pomysł. Jednak w wyglądzie Natalii najlepsza jest jej fryzura tzw. „Afro”.
  Grzegorz Markowski – Jeśli chodzi o styl, nie jest zły, tylko niepotrzebnie założył czarną kamizelkę. Mógł zostać w samej koszuli i w tych modnych spodniach. A jeśli chodzi o dodatki, jeden, srebrny zegarek w zupełności wystarczy.
  Dawid Podsiadło – Wygląda świetnie w tej zapiętej pod szyję guzikami. To dodało mu męskości i z pewnością okrzyku wielu zakochanych fanek w nim i w jego stylu.
  Marcin Prokop – Starszy pan? W tym płaszczyku jest dziadkiem Wiesiem, a w tym czerwonym szaliku – dziadkiem Wiesiem do kwadratu.
  Patricia Kazadi – Wygląda ślicznie, jak królowa śniegu, tylko niepotrzebnie założyła srebrne rękawiczki, które z jej eleganckiej i ślicznej stylizacji wprowadzają ostrzejszy nastrój.
  Tatiana Okupnik – Spodnie typu dzwony i to w części obcisłym kombinezonie? Przegięła na całej linii. Wiadomo, że wiele gwiazd mimo niskiego wzrostu chciałoby się pochwalić ładną figurą, czy też szczupłymi nogami. Okazuje się, że Tatiana Okupnik (152 cm) nie ma ani imponującego wzrostu, ani szczupłych nóg. Gwiazda nie ma nawet wyczucia stylu.
  Ada Szulc – PORAŻKA! PORAŻKA! PORAŻKA! W tym stroju wygląda jak nieprzyzwoitka. Długie wyzywające pończochy i płaszcz babci nie mają ze sobą nic wspólnego.
  Monika Brodka – Oczy bolą!!! Co to za pstrokacizna?!?!?! Każda część garderoby ma inny wzór. Tej stylówy nie da się za Chiny uratować!
  Janusz Panasewicz – Tą stylówą trafił w 10! Wygląda świetnie. Szczególnie interesujące są jego spodnie. Ta stylówa 5/5.
  Stanisław Karpiel Bułecka – Co to Juhas jest? Jego styl jest bardzo kiepski. Taką stylówą zachwyciłby się jakiś Juhas.

  Odpowiedz