Zimowy Narodowy - Gwiazdy na Stadionie Narodowym

Gwiazdy na lodowisku – Zobacz zdjęcia z Zimowego Narodowego!

Posted in Strona Główna

Hanna Śleszyńska, Filip Chajzer z synem i ojcem, Natalia Siwiec z mężem, Anna Samusionek,Wojciech Majchrzak, Olga Borys z córką, Marek Włodarczyk oraz Kasia Nova pojawili się na otwarciu lodowiska na Stadionie Narodowym…

 Na płycie stadionu wylana została tafla lodu o grubości 7 cm, chłodzona glikolem. Nie jest to jednak tylko lodowisko. W piątkowe i sobotnie wieczory na stadionie królować będzie muzyka disco w ramach Disco Lodowisko. Natomiast w każdą niedzielę odbywać się będą poranki dla maluchów do 12 roku życia. Dla wszystkich zakochanych i tych, którzy planują się zakochać organizatorzy szykują „Walentynki na lodzie”.

 Natalia Siwiec

Na miłośników tego sportu w wypożyczalni czeka 500 par łyżew, a dla wielbicieli rolek i longboardów zarezerwowano ponad 3 tysiące metrów kwadratowych płyty stadionu. Od 10 stycznia ruszy także specjalny skatepark.

 Kasia Nova

Marek Włodarczyk

Lodowisko zorganizowane w ramach akcji Zimowy Narodowy to fantastyczny projekt. Tym pomysłem zaraził nas Jacek Brzosko, utytułowany łyżwiarz, przez 6 lat występujący z największymi gwiazdami w amerykańskiej rewii na lodzie Holliday On Ice. Nasza propozycja idealnie zbiegła się z planami Stadionu Narodowego. Wspólnie, w rekordowym tempie, stworzyliśmy największe lodowisko w Polsce. Wierzymy, że wpisze się ono na stałe w zimowy obraz stolicy. Naszym marzeniem jest, aby Warszawiacy co roku mogli aktywnie spędzać czas na Zimowym Narodowym – mówi Katarzyna Ziemska, CEO Testa Communications.

Katarzyna Ziemska, Hanna ŒŚleszyńska

Olga Borys

Wojciech Majchrzak, Olga Borys z córką

Filip Chajzer z synem, Zygmunt Chajzer

Filip Chajzer

Hanna ŒŚleszyńska

Hanna ŒŚleszyńska

Anna Samusionek

Natalia Siwiec

 

Natalia Siwiec z mężem Mariuszem Raduszewskim

Fot. Paweł Mazurek/Studio69

# # # # # # # # # # # # # # #