Wielcy Małym - Katarzyna Grochola, Paweł Królikowski, Agnieszka Włodarczyk, Edyta Jungowska

Wielcy Małym – Zobacz kto przybył na imprezę!

Posted in Strona Główna

Małgorzata Ostrowska Królikowska, Paweł Królikowski, Katarzyna Grochola, Joanna Kulig, Agnieszka Włodarczyk, Rafał Królikowski, Jakub Przebindowski, Martyna Kliszewska, Ludgarda Buzek, Olga Bończyk, Piotr Machalica, Edyta Jungowska – lista gości, którzy pojawili się w hotelu Bristol na gali „Wielcy Małym” była długa.

Gala „Wielcy Małym” odbyła się już po raz szósty. Tym razem zbierano fundusze na pomoc dla sześciu schronisk dla zwierząt:  w Boguszycach,  Korabiewicach,  Ostrowi Mazowieckiej,  Gliwicach, Pogotowia dla Zwierząt oraz Ośrodka Adopcyjnego FNiZ w Łodzi. Tegoroczną galę oraz licytację dzieł sztuki poprowadzili Marzena Rogalska i Rafał Królikowski, którzy starali się z całych sił, by każdy licytowany obraz został doceniony i jak najbardziej wspomógł akcję. Udało się, bo dochód z aukcji obrazów oraz sprzedaży kalendarzy i płyt z kolędami, wyniósł ponad 51 000 zł!

Marzena Rogalska, Rafał Królikowski

Tegoroczna VI Edycja WIELCY MAŁYM – ARTYŚCI POMAGAJĄ ZWIERZĘTOM PRZED ZIMĄ odbywała się pod hasłem ADOPTUJEMY ŚPIEWAJĄCO, bo właśnie w tym roku dodatkowym źródłem dochodu dla schronisk objętych pomocą przez Fundację Niechciane i Zapomniane (organizatora i beneficjenta akcji WIELCY MAŁYM) były płyty z kolędami Justyny Steczkowskiej. Swoje najnowsze płyty z autografami podarowali na licytację również: Olga Bończyk, Paweł Królikowski i Piotr Machalica.

Katarzyna Piekarska

Paweł Królikowski, Katarzyna Grochola

Paweł Królikowski, Małgorzata Ostrowska - Królikowska, Edyta Jungowska, Olga Bończyk

Małgorzata Ostrowska - Królikowska, Agnieszka Jastrzębska

Edyta Jungowska

Rafał Królikowski, Ludgarda Buzek, Piotr Machalica

Agnieszka Włodarczyk

Jakub Przebindowski, Martyna Kliszewska

Joanna Kulig

Fot. Paweł Mazurek/Studio69

# # # # # # # # # # # # # # # # #