Jubileuszowy Charytatywny Bal Lekarzy

Posted in Strona Główna

18 stycznia w stołecznym hotelu Hilton odbył się trzydziesty Jubileuszowy Charytatywny Bal Lekarzy. Organizatorami balu był Prezes Polskiego Towarzystwa Lekarskiego prof. Jerzy Woy-Wojciechowski oraz fundacja Edulandia.

Wydarzenie to co roku przyciąga wielu ciekawych ludzi nie tylko ze świata lekarskiego, ale również polityków, artystów i media. W tym roku noc uświetniły występy takich gwiazd jak: Natalia Kukulska, Alicja Węgorzewska, Adam Sztaba, kwartet smyczkowy „Atom String Quartet” i Łukasz Sztaba ze swą orkiestrą.

Profesorowi Woy-Wojciechowskiemu towarzyszyła małżonka, a także córka Patrycja, która przybyła na bal razem ze swym małżonkiem, Rafałem Pluteckim. Adam Sztaba bawił się w towarzystwie swej żony, Doroty Szelągowskiej i jej mamy, znanej pisarki Katarzyny Grocholi.

Imprezę poprowadzi redaktor Rafał Bryndal z Radia Zet, a aukcję „niezwykłych doświadczeń” – Joanna Racewicz z telewizyjnej Dwójki. Dochód z balu został przeznaczony na zakup sprzętu komputerowego dla dzieci w hospicjach i warszawskich szpitalach.

Fot. Studio 69 – Konrad Korgul

# # # # # # # # # # # # # # # # # #