Zielińska, Doda, Holtz, Smaszcz-Kurzajewska - pokaz Dawida Wolińskiego - Mecenat Lilou

Pokaz Dawida Wolińskiego – pod Mecenatem marki Lilou – Zobacz zdjęcia!

Posted in Strona Główna

 W budynku hali zdjęciowej przy ul. Domaniewskiej w Warszawie odbył się pokaz najnowszej kolekcji Dawida Wolińskiego. Mecenat nad tym wydarzeniem, już po raz czwarty, objęła marka LILOU. Zobacz kto się pojawił na imprezie!

Dawid Woliński to projektant, który słynie z kreacji kobiecych, szlachetnych i dopracowanych w najdrobniejszych szczegółach. Co roku przenosi swoich gości do wykreowanej przez siebie historii. Tym razem była to podróż Orient-Express.

Paulina Holtz, Magdalena Mousson-Lestang

Dawid Woliński, Magdalena Mousson-Lestang

Natasza Urbańska,

Do zaprezentowanych podczas pokazu looków Dawid Woliński wybrał wyjątkową, w pełni personalizowaną biżuterię Lilou – w tym między innymi pierścionki, bransoletki i medaliony z kolekcji Bohème. Uzupełnieniem stylizacji były akcesoria Be my Lilou.

Joanna Jabłczyńska,

Tomasz Jacykow

Kamila Szczawińska

Dorota Doda Rabczewska,

Paulina Drażba

Aneta Kręglicka

Na pokazie w biżuterii Lilou i z torebkami Be my Lilou pojawiły się:  Katarzyna Zielińska, Doda, Natasza Urbańska, Zosia Ślotała, Viola Kołakowska, Paulina Drażba, Paulina Smaszcz-Kurzajewska, Ela Romanowska, Klaudia Halejcio, Marta Dąbrowska, Kasia Warnke, Paulina Holtz, Agnieszka Sienkiewicz, Kamila Szczawińska i Agnieszka Popielewicz.

Zofia ŒŚlotała

Karolina Malinowska

Paulina Sykut,

Kolekcja Bohème zainspirowała projektanta do stworzenia wyjątkowej sukni przyozdobionej kolorowymi kryształami Bohème. Do jej stworzenia projektant po raz pierwszy sięgnął po materiał, którego dotąd nie wykorzystywał w swoich kolekcjach.

Elżbieta Romanowska

Agnieszka Sienkiewicz

Paulina Smaszcz Kurzajewska

Paulina Holtz,

Katarzyna Warnke

Dawid Woliński,

Anna Jurksztowicz

Agnieszka Komornicka, Natasza Urbańska, Agata Brodzka-Kostrzewska

Agnieszka Jastrzębska

 Fot. Marcin Kmieciński/Studio69

 

# # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # #

One thought

  1. […] z kreacji kobiecych, szlachetnych i dopracowanych w najdrobniejszych szczegółach. Co roku więcej Tweet !function(d,s,id){var […]

    Odpowiedz