Siostry Bohosiewicz nurkują na wyspie Lanzarote! Zobacz Video!

Posted in Strona Główna

Aktorki wybrały się do Centrum Nurkowego Cool Dive w Playa Blanca na wyspie Lanzarote.

[youtube]http://youtu.be/F6GAs3oGj0k[/youtube]

[youtube]http://youtu.be/QgLM4gau-i4?list=UUOS-hFngXlN3KkP6jPZK_nQ[/youtube]

Jeszcze do niedawna nurkowanie w towarzystwie polskojęzycznego instruktora w jednym z dziesięciu najatrakcyjniejszych podwodnych zakątków świata pozostawało w sferze marzeń. Ale od 2013 roku, za sprawą grupy zapaleńców, którzy stworzyli Bazę Cool Dive, te marzenia mogą się spełniać. Z zaproszenia do szkoły nurkowania skorzystały już między innymi Maja i Sonia Bohosiewicz, które spędziły niezapomniane chwile w Playa Blanca, w tle której rozpościera się panorama z tamtejszymi wulkanami.

Maja i Sonia Bohosiewicz

Maja i Sonia Bohosiewicz

Nagle schodzisz pod wodę i widzisz zupełni nowy świat, o którym istnieniu nie miałaś wcześniej pojęcia, niesamowicie kolorowy, barwny i interesujący. Ryby Cię traktują jak swojego, bo z nimi pływasz. Możesz ich nawet dotknąć – dzieliła się wrażeniami Maja Bohosiewicz. Aktorki pod wodą czuły się doskonale, jak na fanki nurkowania przystało, które podwodny świat widziały już nie po raz pierwszy. – Dziewczyny super radziły sobie pod wodą. Przede wszystkim mają respekt przed wodą, co jest bardzo ważne. Nie są chojrakami. Na powierzchni są bardzo żywiolowe, natomiast pod wodą widać, że są opanowane, czują jakie mają możliwości i się dostosowują do nich. A to jest bardzo dobre – chwalił swoje uczennice Paweł Pytasz z Cool Drive.

Nurkowanie

Nurkowanie

Centrum, w którym  Maja i Sonia Bohosiewicz próbowały swoich sił, usytuowane jest blisko wody. Łagodne zejście tworzy tam świetne warunki do nurkowania nie tylko dla osób początkujących. Playa Blanca jest jednocześnie dużą atrakcją dla nurków certyfikowanych z uwagi na całe bogactwo podwodnego świata. U wybrzeży Lanzarote można podziwiać bogactwo roślin i zwierząt, wchodzić do podwodnych jaskiń lub odwiedzać wraki, a więc miło spędzić czas i wyrobić sobie nawet certyfikat.

Nurkowanie

Nurkowanie

Centrum Cool Dive wpierają też takie gwiazdy jak: Jacek Borcuch, Olga Frycz, Magdalena Różczka, Anna Dereszowska, Halina Frąckowiak, Kinga Burzyńska, Czesław Mozil i Dorota Zielińska, którzy lubią spędzać czas w Playa Blanca.

Maja Bohosiewicz z ekipą Cool Dive

Maja Bohosiewicz z ekipą Cool Dive

Sonia Bohosiewicz z ekipą Cool Dive

Sonia Bohosiewicz z ekipą Cool Dive

Maja i Sonia Bohosiewicz

Maja i Sonia Bohosiewicz

Fot i Video materiały prasowe Cool Dive

# # # # # # # # # # # # # #