Gwiazdy na premierze książki Doroty Wellman „ Ja nie mogę być modelką?!”

Posted in Strona Główna

Dorota Wellman, promowała w warszawskim Domu Dochodowym, swoją książkę „Ja nie mogę być modelką?!” Dziennikarka przygotowała także pokaz mody. Na wybiegu mogliśmy podziwiać między innymi: Dominikę Gawędę, Karolinę Szostak, Annę Nowak Ibisz, Lidię Popiel.

Dorota Wellman

Dorota Wellman

Dorota Wellman dedykuje swoją książkę wszystkim kobietom, bez względu na wiek czy rozmiar jaki noszą, bo jak przekonuje kobiecości nie mierzy się ani w centymetrach, ani w kilogramach. A każda kobieta – jeśli tylko zechce – może wyglądać modnie i elegancko. Wystarczy, że dowie się w jaki sposób tuszować swoje niedoskonałości, a jak eksponować to, co piękne.

Dorota Wellman, Marcin Prokop

Dorota Wellman, Marcin Prokop

Ta książka powstała w samym środku lata. Właśnie skończyłam mierzyć stroje do nagrania Miasta Kobiet. Ewa i Magda, stylistki, przywiozły górę ubrań i dodatków. Okazało się, że jedna z sukienek, którą miałam w programie, wzbudziła szczególny zachwyt telewidzek. Pisały do telewizji, wysyłały maile, żeby dowiedzieć się, gdzie można taką kupić. Ewa rzuciła żartem: zróbmy książkę o modzie! A ty będziesz modelką. No, bardzo śmieszne… Ale odezwał się we mnie duch przekory. Co, ja nie mogę być modelką?! A niby dlaczego? Że jestem stara (53 lata) i gruba (rozmiar 44)? Że ubierać mogą się tylko szczupłe, młode i ładne? – tak o swojej książce mówi Dorota Wellman.

Magdalena Gessler, Dorota Wellman

Magdalena Gessler, Dorota Wellman

W pracy nad książką Dorotę Wellman wspierały specjalistki od wizerunku Magdalena Makarewicz i Ewa Rubasińska-Ianiro. Stylistki przygotowały propozycje kreacji na różne okazje, które Wellman prezentuje na zdjęciach.

Dorota Wellman

Dorota Wellman

Dominika Gawęda

Dominika Gawęda

Karolina Szostak

Karolina Szostak

Anna Ibisz - Nowak

Anna Ibisz – Nowak

Lidia Popiel

Lidia Popiel

Marcin Prokop, Andrzej Pągowski

Marcin Prokop, Andrzej Pągowski

Fot. Paweł Mazurek/Studio69

# # # # # # # # # # # # #