Elżbieta Jędrzejewska zgubiła już 13 kilogramów i nadal chudnie!

Posted in Strona Główna

Aktorka znana z seriali „Samo Życie” „Pierwsza miłość” i „M jak miłość” przez długi czas nie była widywana na warszawskich salonach. Kiedy ostatnio pojawiła się w jednym z warszawskich Domów Mody można było zauważyć, że się zmieniła. Gołym okiem widać było, że Elżbieta Jędrzejewska sporo schudła. – Ela wzięła się za siebie. Od trzech miesięcy jest na diecie i ćwiczy. Schudła już chyba z 13 kilogramów – twierdzi znajoma gwiazdy na łamach „Życia na gorąco”.

Jędrzejewska dawno nie prezentowała się tak dobrze jak teraz. Zadowolona, uśmiechnięta i pełna energii. Wygląda jakby wraz z kilogramami ubyło jej lat. Widać, że w czasie, gdy nie pojawiała się na imprezach, ostro ćwiczyła. – Miała problemy z kręgosłupem i kolanami . Żartowała, że musi schudnąć, aby dobrze wyglądać przed kamerą – bo ciało aktorki to przecież jej warsztat pracy – opowiada koleżanka Jędrzejewskiej, która zdradza też, że aktorkę do tych zmian zmobilizowała piosenkarka Danuta Błażejczyk.

Elżbieta Jędrzejewska,

Elżbieta Jędrzejewska,

To Danka zachęciła Elkę, aby przy odchudzaniu skorzystała z pomocy Konrada Gacy. Trochę to trwało zanim Elka się na to zdecydowała. Na początku długo się ociągała. Twierdziła, że to bardzo ciężka praca, która wymaga systematyczności. Bała się, że nie da rady. Aż w końcu się zawzięła. Odstawiła cukier, nie je soli, nie pije żadnego alkoholu, za to wodę mineralną pochłania litrami i efekty widać. Teraz nigdzie się nie rusza bez swoich pudełek z jedzeniem. Codziennie przygotowuje sobie dietetyczne potrawy. Podobno ta dieta jest bardzo prosta, niedroga i nie wymaga żadnych wybitnych zdolności do gotowania. Ela zabiera jedzenie ze sobą nie tylko do pracy, ale nawet na spotkania ze znajomymi w restauracji – zdradza w tygodniku koleżanka aktorki.

Elżbieta Jędrzejewska,

Elżbieta Jędrzejewska,

I do tego w ramach programu ćwiczy systematycznie na siłowni trzy, cztery razy w tygodniu. Bardzo ją podziwiam za tę wytrwałość, bo czasami jedzie na siłownię po całym dniu spędzonym w studiu. Za cel postawiła sobie schudnąć jeszcze 5 kilogramów. Wierzę, że jej się to uda i bardzo jej kibicuję – dodaje.

Elżbieta Jędrzejewska,

Elżbieta Jędrzejewska,

Fot. Marcin Kmieciński/Studio69

# # # #