Gwiazdy na VIP CROSS

Gwiazdy na VIP CROSS w Wesołej

Posted in Strona Główna

W niedzielę 5 czerwca na terenie Wojskowego Instytutu Techniki Pancernej i Samochodowej w Sulejówku i na poligonie w Wesołej odbyła się 9. edycja zawodów VIP CROSS. Popularni aktorzy, dziennikarze i sportowcy zmierzyli się w ekstremalnej jeździe samochodami terenowymi. Uczestnicy imprezy spróbowali swoich sił za kierownicami aut marki Mitsubishi, jeżdżąc modelami Pajero, L200, Pajero Sport, Outlander PHEV oraz L200 Monster.

Anna Powierza VipCross z gwiazdami, poligon w Weso³ej, 05.06.2016 Pawe³ M a z u r e k - Studio69

Agata Załęcka, Adam Kraśko VipCross z gwiazdami, poligon w Weso³ej, 05.06.2016 Pawe³ M a z u r e k - Studio69

Karolina Szostak VipCross z gwiazdami, poligon w Weso³ej, 05.06.2016 Pawe³ M a z u r e k - Studio69
Trasa składała się z 3 odcinków: jazdy po placu z przeszkodami, w terenie z nawigacją oraz przejazdu przez głęboki rów z wodą. Uczestnicy tworzyli załogi złożone z kierowcy i pilota. Zawodnicy nie jechali na czas, tylko na precyzję. Za każdą źle wykonaną czynność liczone były punkty karne. Zebrane punkty były sumowane i wliczane do ogólnej klasyfikacji. Każda załoga po przejechaniu trasy musiała zameldować się na stanowisku Karcher, aby umyć samochód. Punkty przydzielała załoga odbierająca auto.

Jolanta Mrotek VipCross z gwiazdami, poligon w Weso³ej, 05.06.2016 Pawe³ M a z u r e k - Studio69

Mateusz Banasiuk VipCross z gwiazdami, poligon w Weso³ej, 05.06.2016 Pawe³ M a z u r e k - Studio69

Milena Rostkowska Galant, Krzysztof Antkowiak VipCross z gwiazdami, poligon w Weso³ej, 05.06.2016 Pawe³ M a z u r e k - Studio69
W rajdzie udział wzięły 24 załogi. Rywalizacja była tak zacięta, że o wygranej musiała zdecydować dogrywka, ponieważ 14 załóg pokonało trudną trasę perfekcyjnie i zmieściło się w limicie czasu. Ostatecznie o zwycięstwie w dodatkowej próbie sprawnościowej, zaledwie o centymetry zwyciężyła Anna Kalata. Drugie miejsce zajęła aktorka Agata Załęcka, a trzecie aktor Andrzej Młynarczyk. W „perfekcyjnej” czternastce znaleźli się również: Anna Cieślak, Karolina Szostak, Dagmara Kaczmarek Szałkow, Maria Rotkiel, Stanisław Banasiuk, Mateusz Banasiuk, Joanna Racewicz, Wiesław Tupaczewski, Milena Rostkowska Galant, Krzysztof Antkowiak i Łukasz Dziemidok.

Adam Kraœśko, Elżbieta Romanowska VipCross z gwiazdami, poligon w Weso³ej, 05.06.2016 Pawe³ M a z u r e k - Studio69

Joanna Racewicz VipCross z gwiazdami, poligon w Weso³ej, 05.06.2016 Pawe³ M a z u r e k - Studio69

Joanna Racewicz z synem VipCross z gwiazdami, poligon w Weso³ej, 05.06.2016 Pawe³ M a z u r e k - Studio69
Dodatkową atrakcją była jazda gwiazd ze zwycięzcami aukcji na Charytatywnym Allegro zorganizowana przez Fundacjadzieci.org. Mateusz Banasiuk, Anna Powierza, Karolina Szostak, Dagmara Kaczmarek-Szałkow, Krzysztof Skórzyński i Agnieszka Mrozińska przejechali specjalną trasę samochodem Mitsubishi Outlander PHEV – pierwszą na świecie hybrydą 4×4.

Wylicytowane pieniądze zostaną przekazane dzieciom, których ojcowie polegli w misjach poza granicami kraju.

Anna Cieœślak VipCross z gwiazdami, poligon w Weso³ej, 05.06.2016 Pawe³ M a z u r e k - Studio69

Maria Rotkiel VipCross z gwiazdami, poligon w Weso³ej, 05.06.2016 Pawe³ M a z u r e k - Studio69

Fot. Studio 69 – Paweł Mazurek

# # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # #