PREZENTACJA RENAULT TALISMAN GRANDTOUR

Gwiazdy testowały TALISMANA GRANDTOUR

Posted in Strona Główna

Katarzyna Glinka, Aleksandra Nieśpielak i Lidia Popiel jako jedne z pierwszych w Polsce miały okazję sprawdzić właściwości drogowe Talismana Grandtour. Gwiazdy doceniły unikalne połączenie zaawansowanych technologii z niezwykle wysokim poziomem wyposażenia oraz komfort jazdy.

Pierwsze testy najnowszego modelu Renault – Talismana Grandtour odbyły się w okolicach Warszawy. Goście spotkali się w hotelu Holiday Inn w Józefowie, gdzie mogli korzystać m.in. ze spa, zagrać w turnieju tenisa czy wziąć udział w zajęciach akademii golfa. 

Katarzyna Glinka Prezentacja oraz jazdy testowe RENAULT TALISMAN GRANDTOUR, Holiday Inn Warszawa Józefów, 08.06.2016 Studio69 - Maciej Cyran

Katarzyna Glinka Prezentacja oraz jazdy testowe RENAULT TALISMAN GRANDTOUR, Holiday Inn Warszawa Józefów, 08.06.2016 Studio69 - Maciej Cyran

Renault TALISMAN Grandtour, podobnie jak wersja sedan, zostało wyposażone w najnowsze technologie, ułatwiające

prowadzenie auta i mające wpływ na przyjemność prowadzenia. Samochód wita kierowcę i pasażerów kiedy zbliżają się do samochodu – z chwilą wykrycia obecności karty-klucza zapalają się światła do jazdy dziennej (Day Running Light) i światła tylne oraz lampka sufitowa, rozkładają się lusterka boczne, włącza się oświetlenie strefy progów drzwi i oświetlenie ambientowe wnętrza, a kierunkowskazy sygnalizują zwolnienie blokady drzwi. Po otwarciu drzwi zapalają się zegary, na ekranie R-LINK 2 pojawia się powitalna animacja, emitowany jest również sygnał dźwiękowy. Fotel kierowcy automatycznie cofa

się (w wersjach z

elektryczną regulacją ustawienia siedzeń), aby ułatwić wsiadanie. Po zajęciu miejsca przez kierowcę, fotel wraca do pierwotnego położenia.

Aleksandra Niespielak, Talisman Grandtour

Katarzyna Glinka Prezentacja oraz jazdy testowe RENAULT TALISMAN GRANDTOUR, Holiday Inn Warszawa Józefów, 08.06.2016 Studio69 - Maciej Cyran

Przednie siedzenia TALISMANA są niezwykle wygodne, zaprojektowano je w stylu foteli klasy biznes. Wyróżniają się najbogatszym wachlarzem funkcji w tej klasie aut – wbudowaną funkcją wentylacji, zwiększającą komfort podróżowania podczas dużych upałów oraz funkcją masażu.

Renault TALISMAN Grandtour wyróżnia się także wyjątkowymi zaletami jezdnymi i możliwościami personalizacji doznań za kierownicą. Jak na magiczny z nazwy samochód przystało model został wyposażony w technologię MULTI-SENSE, która umożliwia dostosowanie auta do potrzeb kierowcy w zależności od tego, czy mamy ochotę na bardziej sportową, bezstresową czy ekonomiczną jazdę – samochód dostosowuje się w pełni do naszych potrzeb, zmieniając swój temperament.

Lidia Popiel i Agata Szczech, Renault Polska Lidia Popiel

TALISMAN jest jedynym samochodem w segmencie D wyposażonym w system 4 kół skrętnych 4CONTROL i układ Electronic Damper Control. Dzięki nim auto charakteryzuje się unikalnym zachowaniem na drodze, łączącym zwrotność i bezpieczeństwo oraz dynamikę i komfort jazdy.

Renault Talisman Grandtour (2) Renault Talisman Grandtour (3) Renault Talisman Grandtour

Fot. materiały prasowe Renault i Studio69 – Maciej Cyran

# # # # # # # # #