40 lat marki APART

Passione per la bellezza – jubileusz 40-lecia firmy APART

Posted in Strona Główna

Cztery piękne kobiety wystąiły w nowej, jubileuszowej kampanii APART z okazji 40-lecia istnienia firmy jubilerskiej: ANJA RUBIK, KATARZYNA SMUTNIAK, MAŁGORZATA SOCHA i KATARZYNA SOKOŁOWSKA.

Nowa, jubileuszowa kampania Apart została zrealizowana we Włoszech – każda z ambasadorek fotografowana była w innym miejscu i regionie tego przepełnionego bogactwem inspiracji kraju. Architektura, kultura, sztuka, historia, moda, styl życia, doskonała kuchnia i wino, krajobrazy, słońce… Można wymieniać bez końca. Tak jak nas dzisiaj, tak kiedyś Włochy zachwyciły założycieli i właścicieli Apart – braci Adama i Piotra Rączyńskich, którzy jeszcze zza żelaznej kurtyny wyruszyli w podróż na Półwysep Apeniński. Zainspirowani zwłaszcza bogatym światem biżuterii, ekspresyjnym stylem jej noszenia, postanowili wykreować nową kulturę noszenia biżuterii w Polsce. Dziś, po 40 latach istnienia Apart wiemy, że to marzenie udało się spełnić. Na kanwie tej historii powstał pomysł realizacji jubileuszowej kampanii w słonecznej Italii.

Piotr Rączyński, Adam Rączyński

Piotr Rączyński, Michał Stawecki, Adam Rączyński

 

 

Michał Stawecki, Beata Tyszkiewicz

Małgorzata Socha

Roman Młodkowski z żoną

Helena Palej, Anna Jurgaś, Magdalena Samoraj

Marta Żmuda Trzebiatowska z mężem Krystianem Kukułką

Adam Rączyński otworzył swój pierwszy zakład jubilerski w 1977 r. Kilka lat później, dołączył do niego brat – Piotr, stąd niedawno świętowaliśmy perłowy jubileusz ich współpracy. Razem snuli śmiałe marzenia i plany. Dzień w dzień pracą, zapałem i konsekwencją przekuwali je w rzeczywistość. Tak zbudowali prężną firmę jubilerską APART, która szybko stała się pod każdym względem liderem na polskim rynku. Apart jest dziś według niezależnych badań najbardziej cenioną i rozpoznawalną marką na rynku, z najlepszą obsługą klienta i największym wyborem najwyższej jakości produktów jubilerskich. Apart do dziś wierny jest swym korzeniom i wartościom. Nie tylko utrzymuje, ale również sukcesywnie rozwija nowoczesną i profesjonalną infrastrukturę produkcyjną.

Tamara Gonzalez Perea (Macademian Girl)

Margaret Małgorzata Jamroży

Piotr Rączyński, Katarzyna Smutniak, Adam Rączyński

Magdalena Samoraj, Aneta Wikariak, Iwona Kwiecień

Dorota Gardias

Pod marką Apart kryją się tysiące wzorów, dziesiątki kolekcji różnorodnej biżuterii. Jubileusz 40-lecia, zgodnie z tradycją, nazywany jest rubinowym. Rubin – niezwykły kamień o głębokiej barwie, będący synonimem obfitości i dynamizmu, jest oczywiście obecny w kolekcjach Apart. Marka postanowiła jednak uczcić cztery dekady istnienia, tworząc wyjątkową edycję ekskluzywnych pierścionków z klasycznego lub białego złota, z których każdy zdobi 40 diamentów o łącznej masie 0,40 ct. W ofercie znajduje się również linia ponadczasowych wzorów z pojedynczym brylantem o masie 0,40 ct. Cztery dziesięciolecia zamknięte w symbolicznym, najpiękniejszym wydaniu.

Weronika Rosati, Teresa Rosati

Jessica Mercedes Kirschner (JEMERCED)

Piotr Rączyński, Małgorzata Socha, Katarzyna Sokołowska, Adam Rączyński

Jubileusz 40-lecia firmy APART

Jubileusz 40-lecia firmy APART

Ilona Majer, Katarzyna Sokołowska, Agnieszka Ścibior

Jubileusz 40-lecia firmy APART

Jubileusz 40-lecia firmy APART

Zdjęcia do najnowszej kampanii powstały w Rzymie, Wenecji, Mediolanie i nad jeziorem Como. Każde z tych miejsc ma inny charakter i styl, podobnie jak ambasadorki – 4 silne kobiety, z których każda ma swą oryginalną osobowość i sposób na życie.

Joanna Lorynowicz, Maciej Brzozowski

Piotr Rączyński, Michał Stawecki, Agnieszka Jastrzębska

Piotr Rączyński, Michael Moran

Hubert Urbański

Dorota Gardias

Rafał Maślak z partnerką Kamila Nicpoń

Kuba Wesołowski, Małgorzata Socha, Jessica Mercedes Kirschner (JEMERCED)

Anna Kalczyńska, Andrzej Sołtysik

Anna Maruszeczko

Mateusz Gessler

Barbara Łubko, Magdalena Samoraj, Katarzyna Piątkowska, Helena Palej

Robert Kupisz

Agustin Egurrola

Jubileusz 40-lecia firmy APART

Olivier Janiak

Marcin Tyszka

Katarzyna Smutniak, Małgorzata Domagalik

Helena Palej, Wojciech Grzybała

Marcin Cejrowski

Ada Fijał

Jubileusz 40-lecia firmy APART

Fot. Studio69 – Paweł Mazurek, Maciej Cyran

# # # # # # #