Premiera Ford Kuga

Prezentacja nowego Forda Kugi

Posted in Strona Główna

W dniu 28.03. odbyła się premiera prasowa nowego Forda Kugi. Zaproszeni dziennikarze lifestylowi i motoryzacyjni spotkali się na śniadaniu prasowym w klubie sportowym Kahuna, skąd, po krótkiej prezentacji, wyruszyli w trasę do malowniczo położonego hotelu Bonifacio.

Tam, podczas drugiej części spotkania prelekcję poprowadziła znana dziennikarka i propagatorka zdrowego stylu życia, Mariola Bojarska–Ferenc.

Wskazówki Marioli Bojarskiej–Ferenc miały dostarczyć inspiracji dla ciekawych aktywności podczas budzącej się wiosny, a główne hasło spotkania „Obudź w sobie Kugę”, miało zmotywować uczestników do zmiany stylu życia.

  

Wśród dziennikarzy znalazła się również entuzjastka zdrowego odżywiania i sportu, Beata Sadowska, która testowała nowe modele Forda Kugi.

  

Nowy Ford Kuga oferuje nowoczesne rozwiązania techniczne oraz wyrafinowany, sportowy design typowego SUV-a, dzięki czemu klienci z Europy otrzymają bezpieczny i prostszy w obsłudze samochód dający dużą przyjemność z jazdy. W wyposażeniu nowego Forda Kugi znalazł się zaawansowany system komunikacji i rozrywki SYNC 3, a także rozbudowany pakiet systemów wspomagających kierowcę. Nowy Ford Kuga został zaprojektowany zgodnie z najnowszymi zasadami designerskimi Forda.

 

Starannie wykończone wnętrze nowego modelu oferuje wyższy komfort podróżowania, prostszy w obsłudze system sterowania i podgrzewaną kierownicę. Nowy system oświetlenia dostosowuje działanie reflektorów do warunków drogowych.

    Fot. Eureka Events & Communication

# # # #