Maciej Stuhr

Visa Kino Letnie Sopot – Zakopane 2017

Posted in Strona GłównaMaciej Stuhr odebrał nagrodę Diamentowego Klapsa. Statuetkę wręczono mu podczas 10. jubileuszowej gali festiwalu Visa Kino Letnie Sopot – Zakopane 2017.

Przez całe wakacje Visa Kino Letnie zaprasza widzów w najpopularniejszych kurortach Polski – w Sopocie i Zakopanem – na codzienne, bezpłatne projekcje filmowe. Dodatkowo w środy i czwartki seanse kina letniego odbywać się będą w Giżycku.

Maciej Stuhr

Artur Żmijewski z żona Pauliną

Piotr Adamczyk

Festiwal corocznie przyciąga tłumy widzów spragnionych filmowych emocji. W tym roku po raz dziesiąty dotrze tam, gdzie wypoczywają miliony Polaków – nad morze, w góry i na Mazury.

Codziennie od 1 lipca do 31 sierpnia można oglądać filmy w plenerze. W Sopocie projekcje odbywają się na sopockim molo, w Zakopanem – na Kulturalnym Placu Niepodległości, tuż obok Krupówek, z widokiem na Giewont, a w Giżycku – w Ekomarinie nad jeziorem Niegocin, gdzie filmy będzie można oglądać nawet z przycumowanych jachtów.

Paweł Adamski, Katarzyna Figura

Tomasz Raczek

Borys Szyc, Piotr Adamczyk, Artur Żmijewski

Katarzyna Figura

Jak co roku, każdy tydzień festiwalu został podzielony na atrakcyjne dni tematyczne. W repertuarze znajdą się filmy oscarowe i nagradzane na europejskich festiwalach, światowe superhity i kino artystyczne. Nie zabraknie też polskich produkcji, o których głośno w kraju i za granicą.

Visa Kino Letnie Sopot – Zakopane

Tomasz Raczek, Katarzyna Figura

Maciej Stuhr, Katarzyna Figura

Artur Żmijewski, Piotr Adamczyk, Borys Szyc, Maciej Stuhr

Artur Żmijewski, Katarzyna Figura, Maciej Stuhr, Piotr Adamczyk, Borys Szyc

Fot. Studio69 – Paweł Mazurek

# # # #