Agnieszka Chylińska, Agustin Egurrola

Jesienna ramówka TVN

Posted in Strona Główna

Telewizja TVN zaprezentowała jesienną ofertę programową. Widzowie obejrzą nowy serial „Diagnoza” z Mają Ostaszewską i dalsze losy bohaterów „Drugiej szansy”. W ramówce pozostają popularne formaty „Azja Express”, „Milionerzy”, „Kuchenne rewolucje” czy „Mam talent”.

Grzegorz Kajdanowicz, Anita Werner

02 Grzegorz Kajdanowicz, Anita Werner

Piotr Kraśko, Magda Mołek, Anna Kalczyńska, Kinga Rusin, Andrzej Sołtysik

Piotr Kraśko, Magda Mołek, Anna Kalczyńska, Kinga Rusin, Andrzej Sołtysik

Serial „Diagnoza” to nowa produkcja TVN. Jego główną bohaterkę Annę Nowak (Maja Ostaszewska) poznamy na katowickim lotnisku. Pewna siebie i zdeterminowana kobieta przyleci na Śląsk w niezwykle ważnej dla siebie sprawie. Na skutek nieprzewidzianych wydarzeń Anna trafi do rybnickiego szpitala. Tam usłyszy druzgocącą diagnozę – amnezja. Lekarze, którzy na co dzień ratują życie wielu pacjentów, nie będą w stanie ocalić pamięci. W miejscu, gdzie ludzie mierzą się ze skrajnymi emocjami, a lekarze z determinacją walczą o ich zdrowie, bohaterka będzie musiała zacząć życie na nowo i spróbować odkryć tajemnice swojej przeszłości. Rybnicki szpital stanie się dla Anny domem, a jego załoga grupą przyjaciół. Wśród nich jest jednak ktoś, kto zrobi wszystko, by kobieta nigdy nie poznała prawdy o swojej przeszłości.

Olivier Janiak

Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska

Hubert Urbański

Hubert Urbański

Agnieszka Chylińska, Agustin Egurrola

Agnieszka Chylińska, Agustin Egurrola

3 września na antenie TVN zadebiutuje nowy program „Drzewo marzeń”, w którym prowadzący Mateusz Gessler odwiedzi wybrane szkoły, zapraszając dzieciaki do wspólnej zabawy.

11 września wystartuje czwarty sezon „Drugiej szansy”. Serial powróci w zupełnie nowej odsłonie. Nowością będzie duży skok w czasie. Tym razem historia Moniki Boreckiej rozpocznie się dokładnie rok po dramatycznych wydarzeniach z finału ostatniego sezonu.

Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki

Magda Gessler, Michael Moran, Anna Starmach

Agnieszka Woźniak Starak

Mateusz Gessler

6 września powróci „Azja Express”. W programie weźmie udział osiem par: Zuzanna Bijoch z siostrą Julią, Dorota Gardias oraz Kasia Domarecka, Staszek Karpiel-Bułecka i Szymon Chyc-Magdzin, Antoni Pawlicki z Pawłem Ławrynowiczem, Michał Piróg z Piotrem Czaykowskim, Joanna Przetakiewicz oraz Łukasz Jakóbiak, Marta Wierzbicka z Oliwią Cabaj, Tymon Tymański oraz Lucas Heller. Towarzyszyć im będzie Agnieszka Woźniak-Starak. Uczestnicy zabawy mają przy sobie jednego dolara dziennie na osobę i to, co udało im się zmieścić do plecaków. Na miejscu sami muszą zorganizować wyżywienie, nocleg oraz transport. Przed nimi tysiące kilometrów do pokonania.

Poza tym: „MASTERCHEF”„KUCHENNE REWOLUCJE”„KUBA WOJEWÓDZKI”, „MAM TALENT”, „KOBIETA NA KRAŃCU ŚWIATA”, „ŚLUB OD PIERWSZEGO WEJRZENIA” i „MILIONERZY”.

Małgorzata Rozenek Majdan

Izabela Janachowska

Izabela Janachowska

Maja Ostaszewska

Maja Ostaszewska

Od 2 września Ewa Drzyzga w programie „36,6°C” będzie rozmawiać o zdrowiu. Razem z dr. hab. Krzysztofem Łabuzkiem przybliży widzom najróżniejsze choroby, opowie poruszające historie pacjentów i przedstawi najlepsze placówki medyczne w kraju.

 

Oprócz wymienionych nowości i dobrze znanych programów widzowie będą mogli obejrzeć „DZIEŃ DOBRY TVN”, „NA WSPÓLNEJ”, seriale „SZPITAL”, „SZKOŁA”, „UKRYTA PRAWDA”, „19+”

Aleksandra Konieczna, Waldemar Obłoza

Aleksandra Konieczna, Waldemar Obłoza

Antek Królikowski

Antek Królikowski

Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska

Martyna Wojciechowska

Fot. Studio69 – Paweł Mazurek

# # # # # # # # # # # # # # # # # # # #