IBIS. tutaj mieszka muzyka

Sarsa ambasadorką kampanii „ibis. tu mieszka muzyka”

Posted in Strona Główna

Muzyczna rywalizacja w konkursie „ibis. tu mieszka muzyka” dobiegła końca. 8 października ujawniono nazwiska 5 laureatów, którzy nagrają utwory w studiu w hotelu ibis Warszawa Ostrobramska z producentami Universal Music. Zwycięzcy wystąpią także z Sarsą podczas specjalnego koncertu w jednym z hoteli rodziny ibis.

Sarsa została ambasadorką kampanii „ibis. tu mieszka muzyka”, w ramach której marka chce zachęcać młodych twórców do prezentowania swoich umiejętności w konkursie muzycznym. W warszawskim hotelu IBIS Ostrobramska powstało studio nagraniowe, w którym najlepsi początkujący będą mogli wykonywać utwory pod okiem producentów muzycznych. Jak informują przedstawiciele marki ibis, zdecydowano się na współpracę z Sarsą, ponieważ jej kariera rozwinęła się między innymi dzięki występom w jednym z telewizyjnych konkursów muzycznych.

Michał Cessanis, Agnieszka Kalinowska, Hanna.Bernakiewicz, Sarsa

Michał Cessanis, Agnieszka Kalinowska, Hanna.Bernakiewicz, Sarsa

Sarsa

Sarsa

Kampania „ibis. tu mieszka muzyka” stwarza ciekawym muzykom szansę na pokazanie się szerszej publiczności. Dzięki występowi w jednym z konkursów muzycznych moja artystyczna droga bardzo się rozwinęła. Liczę, że kampania, w której biorę udział, również pomoże nieznanym, lecz obiecującym artystom w ich rozwoju muzycznym – opowiada ambasadorka.

Michał Cessanis, Sarsa

Michał Cessanis, Sarsa

Sarsa, Hanna Bernakiewicz

Sarsa, Hanna Bernakiewicz

W zakończonym 1 października głosowaniu internautów, w którym oddano około 60 tys. głosów, wyłonionych zostało 30 najpopularniejszych utworów, z których Sarsa – ambasadorka kampanii wytypowała cztery najlepsze wykonania. Dodatkowo, jedna osoba spoza finałowej trzydziestki dołączyła do laureatów dzięki dzikiej karcie.

Wybór okazał się sporym wyzwaniem, do kampanii zgłoszono aż 267 piosenek nawiązujących do wielu gatunków muzycznych. Ostatecznie zwycięzcami zostali: zespół Birches z utworem „Turned Out”, Patrycja Roszczyk, która wykonała cover Shawna Madnesa „There’s Nothing Holdin’ Me Back”, zespół Redford doceniony za piosenkę „Put the light”, Paweł Danielak za „Na Fali” i Mary B, czyli Marta Bedyńska z piosenką „Alone Again”. Spotkanie Sarsy z finalistami poprowadził dziennikarz i podróżnik Michał Cessanis.

Sarsa, Agnieszka Kalinowska

Sarsa, Agnieszka Kalinowska

Hanna Bernakiewicz, Sarsa

Hanna Bernakiewicz, Sarsa

Hanna Bernakiewicz, Sarsa, Michał Cessanis

Hanna Bernakiewicz, Sarsa, Michał Cessanis

IBIS. TU MIESZKA MUZYKA

Jednym z założeń kampanii jest dotarcie do młodszego pokolenia potencjalnych gości. Według przedstawicieli marki ibis, pomóc w tym ma właśnie współpraca z Sarsą.

Hanna Bernakiewicz, Sarsa

Hanna Bernakiewicz, Sarsa

Fot. Studio69 – Paweł Mazurek

# # # # # # # # # # # #