Ramówka Polsatu 2018

Ramówka POLSATU 2018

Posted in Strona Główna

Wiosenną ofertę poznaliśmy w trakcie Wieczoru z Gwiazdami Polsatu. Nina Terentiew, dyrektor programowa i członek zarządu Telewizji POLSAT oraz Mirosław Błaszczyk, prezes zarządu i dyrektor generalny uroczyście zaprosili widzów stacji na nową ramówkę.

Zanim poznaliśmy szczegóły oferty zaproszeni goście – artyści, aktorzy i przyjaciele Polsatu – tradycyjnie zaprezentowali się licznie zgromadzonym fotoreporterom, pozując na kwiecistej „ściance” z dobrze już znanym widzom hasłem: I LOVE POLSAT.

Oficjalną część prezentacji ramówki rozpoczął Paweł Mikołajuw, czyli Popek, uczestnik ósmej edycji „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”, który przedstawił utwór „Wodospady”. Towarzyszył mu Mateo, producent muzyczny, m.in. twórca muzyki do gal KSW, który ma rekordową liczbę odsłon na YouTube – ponad pół miliarda!

Na scenie pojawiali się znani i lubiani bohaterowie wszystkich produkcji Telewizji POLSAT. Jako pierwsi zatańczyli uczestnicy wracającego po krótkiej przerwie „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. Prowadzący galę Krzysztof Ibisz oraz Paulina Sykut-Jeżyna wyczytywali nazwiska gwiazd i tancerzy, którzy rywalizować będą o Kryształową Kulę. Oficjalnie przedstawiona została także nowa jurorka – Ola Jordan. Wcześniej gromkimi brawami podziękowano Beacie Tyszkiewicz za wiele lat spędzonych w tanecznym show. – Dziękujemy za siedem edycji, pani klasę, poczucie humoru, inteligencję i wszystkie „dziesiątki” dla naszych uczestników oraz serce do tańca – wymieniał Krzysztof Ibisz. – Życzymy zdrowia! Te oklaski są dla pani! – dodał Ibisz.

Twórcy „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” mieli okazję podziękować i pochwalić się „Telekamerą 2018” dla najlepszego programu rozrywkowego. Nie mogło też zabraknąć występu na żywo. Sceną zawładnął Krzysztof Krawczyk z utworem „Mój przyjacielu”.

– Przeprowadziłam tysiące rozmów, ale nigdy nie wylałam tylu łez podczas rozmów z moimi bohaterami, co w tym programie – zaznaczyła Katarzyna Montgomery, prowadząca nowy program „The Story Of My Life. Historia naszego życia”. – To program o przemijaniu, o starości… Niezwykłym przeżyciem jest zobaczyć siebie za dwadzieścia, czterdzieści, a nawet sześćdziesiąt lat. Tego właśnie doświadczają moi goście, ale tak naprawdę ta przemiana jest tylko pretekstem, żeby spojrzeć na siebie samych i na swoje związki – dodała. To będzie szczególny program o miłości, która potrafi przetrwać najtrudniejsze chwile. Wystąpią: Radek Liszewski z żoną Dorotą, Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan, Lenka i Jan Kliment, Julia Wieniawa i Antek Królikowski oraz Dorota i Czesław Mozilowie.

Fot. Studio 69 – Paweł Mazurek

# # # # # # #