Mercure Fashion Night by Mario Menezi w Krakowie!

Posted in Strona Główna

Za nami pierwsza w tym roku odsłona Mercure Fashion Night, tym razem we współpracy z atelier Mario Menezi. Pokaz mody, którego choreografię przygotował Jarosław Szado, miał miejsce w hotelu Mercure Kraków Stare Miasto. Wydarzenie poprowadził znany dziennikarz – Mateusz Hładki. Wśród gości zobaczyliśmy m.in. Kasię Cerekwicką, Beatę Kozidrak, Otylię Jędrzejczak, Dorotę Gardias i Agatę Steczkowską, która wystąpiła również w roli modelki. Uczestnicy wydarzenia mogli zainspirować się trendami na nadchodzący sezon w pięknych wnętrzach hotelu.

 

Dorota Gardias

Beata Kozidrak

Otylia Jędrzejczak

Mercure Fashion Night by Mario Menezi

Mercure Fashion Night by Mario Menezi

Mercure Fashion Night by Mario Menezi

Mercure Fashion Night by Mario Menezi

Mercure Fashion Night by Mario Menezi

Agata Steczkowska

Moda na najwyższym poziomie

8 marca w Dzień Kobiet odbyła się wielka gala mody Mercure Fashion Night w Krakowie. Podczas wydarzenia miał miejsce pokaz mody atelier Mario Menezi. Marka od blisko 20 lat tworzy w Polsce modę na najwyższym poziomie w segmencie krawiectwa miarowego, które kultywują jej założyciele – Dorota i Dariusz Pieniak. Połączenie marki hotelowej Mercure i Mario Menezi nie było przypadkowe. Nowoczesność i stylowość prezentowana w ujęciu modowym to wartości, które naturalnie wpisują się w filozofię marki Mercure – stawiającej na niebanalny design lokalnie inspirowanych wnętrz.
Prezentowane kreacje idealnie łączą się z wnętrzami naszego hotelu. Są nowoczesne, mają swój wyrazisty styl i charakter. Hotel Mercure Kraków Stare Miasto oddaje duszę krakowskiego klimatu i dobrego smaku, wartości, które ważne są także w świecie mody – powiedział Tomasz Schweda, Dyrektor Operacyjny Hotelu Mercure Kraków Stare Miasto.

Agata Steczkowska

Mercure Fashion Night by Mario Menezi

Jarosław Szado

Zbigniew Badziak

Barbara Niedźwiedzka, Mateusz Hładki

Agnieszka Kalinowska, Maciej Majzner, Barbara Niedźwiedzka

Agnieszka Kalinowska, Barbara Niedźwiedzka, Jarosław Szado

Ultrakobiecy styl

Zaprezentowana 8 marca kolekcja powstała specjalnie na pierwsze tegoroczne wydarzenie z serii Mercure Fashion Night. Dedykowana jest kobietom szukającym nowych doznań, zarówno na płaszczyźnie zawodowej, jak również w życiu prywatnym. Trzy wyjątkowe, kobiece linie: business, koktajl oraz kreacje wieczorowe odnoszą się do innej sfery życia. Łączą przy tym seksapil, romantyzm oraz najlepszej jakości tkaniny i nowoczesne wzornictwo.

Stephen Hadley, Tomasz Schweda

Maciej Majzner, Mateusz Hładki, Jarosław Szado

Tomasz Schweda, Agnieszka Kalinowska, Stephen Hadley

Agnieszka Kalnowska

Kris Kojder, Agnieszka Kalinowska, Norbert Hawryluk, Zbigniew Badziak

Partnerzy i goście

Wydarzenie zgromadziło blisko 200 gości – klientów, partnerów biznesowych, a także przedstawicieli Le Club AccorHotels, wyróżnionych uczestników programu lojalnościowego, media oraz gwiazdy ze świata kultury i sztuki.

Katarzyna Paskuda

Dorota Gardias

Agnieszka Jastrzębska

Tomasz Schweda, Mateusz Hładki

Dariusz Pieniak, Barbara Niedźwiedzka, Mateusz Hładki

Mercure Fashion Night by Mario Menezi

Agata Steczkowska

Patronatem mediowym pokaz objęły redakcje Fashion Magazine, fashionpost.pl. oraz magazyn Gentelman. O odpowiednią oprawę pokazu zadbali partnerzy wydarzenia. Pierwszym z nich jest AltraDea, młoda polska marka biżuterii modowej tworzonej z myślą o podkreślaniu złożonej kobiecej osobowości. Partnerem pokazu była również marka Primamoda, która w swojej ofercie posiada włoskie obuwie damskie oraz męskie ze skór najwyższej jakości , a także modne torebki i akcesoria. To właśnie Primamoda w trakcie pokazu ozdobiła stylizacje modelek. Wśród partnerów obecna była także firma Gatta, która od kilkudziesięciu lat wspiera polskie kobiety wysokiej jakości bielizną, ubraniami, rajstopami oraz dodatkami. Marka Esteé Lauder, jedna z najbardziej uznanych firm kosmetycznych na świecie, zadbała o perfekcyjny makijaż modelek.

Katarzyna Cerekwicka

Barbara Niedźwiedzka, Dorota Gardias, Otylia Jędrzejczak, Dariusz Pieniak

Beata Kozidrak, Dariusz Pieniak

Beata Kozidrak, Dariusz Pieniak

Beata Kozidrak, Tomasz Schweda

Beata Kozidrak, Dariusz Pieniak

Agnieszka Kalinowska, Agata Steczkowska, Stephen Hadley

Tomasz Schweda, Dorota Gardias

Jarosław Szado, Agata Steczkowska

Fot. Studio69 – Paweł Kaina

# # # # # # # # # # #