ELLE MAN

Męski Wieczór z ELLE MAN

Posted in Strona Główna

Redakcja ekskluzywnego magazynu dla panów ELLE MAN zaprosiła wiele znakomitości do restauracji Warszawa Wschodnia Mateusza Gesslera. Okazją do spędzenia Męskiego Wieczoru w świetnym towarzystwie była premiera nowego wydania ELLE MAN.

Tomasz Ziółkowski, Krystyna Kaszuba, Olivier Janiak

Mateusz Gessler, Olivier Janiak

Olivier Janiak, nowy redaktor naczelny, witając licznie przybyłych gości zapowiedział wiele atrakcji: kulinarnych, muzycznych, literackich i fotograficznych. Na scenie pojawiali się po kolei ludzie, bez których ten wieczór nie mógłby się odbyć. Gorące oklaski jako pierwszy zebrał Mateusz Gessler – gospodarz magicznej Warszawy Wschodniej. Olivier Janiak zapraszał i przedstawiał kolejnych artystów: fotografa Michała Szlagę, rzeźbiarza Tomasza Górnickiego oraz znanego dziennikarza i podróżnika Grzegorza Kaplę. Dzieła dwóch pierwszych można było podziwiać na ścianach Warszawy Wschodniej i w Sali Odlotów (tam pokazano kilka rzeźb Tomasza Górnickiego).

Grzegorz Kapla, Olivier Janiak

Tomasz Górnicki, Olivier Janiak

Michał Szlaga, Olivier Janiak

Uczestnicy wieczoru, a wśród nich – gwiazdy zaprzyjaźnione z Olivierem Janiakiem – mieli okazję porozmawiać z Grzegorzem Kaplą o jego debiutanckiej powieści kryminalnej. Mogli też przejrzeć egzemplarze najnowszego numeru ELLE MAN-a. Na pewno podobała się sesja zdjęciowa z Robertem Lewandowskim w roli głównej. Niektórzy z gości mieli nadzieję, że sam Robert pojawi się jako niezapowiedziana atrakcja wieczoru. Mimo że piłkarz obecny był tylko wirtualnie – jako bohater sesji okładkowej i rozmowy z redaktorem naczelnym – nikt nie narzekał na brak atrakcji. A te były naprawdę znakomite, poczynając od smakołyków miejscowej kuchni, a kończąc na uczcie muzycznej, którą zgotował DJ Buslav.

Buslav (Tomasz Nikodem Busławski)

Gwiazdy nie tylko degustowały to, co przyrządzili kucharze Mateusza Gesslera, racząc się przy okazji wybornymi trunkami. Sporym wzięciem cieszyła się strefa IQOS, w której goście mogli przetestować innowacyjny system do podgrzewania tytoniu.

ELLE MAN MĘSKI WIECZÓR

Robert Sowa

ELLE MAN MĘSKI WIECZÓR

Maciej Myszkowski

Maciej Myszkowski, Tomasz Ciachorowski

Leszek Stanek

Michał Piróg

Tomasz Ciachorowski

Nasi reporterzy wyłowili wśród gości wieczoru wiele popularnych twarzy. Męski Wieczór z ELLE MEN w Warszawie Wschodniej uświetnili: Kuba Wesołowski z żoną, Natalia Klimas, Michał Piróg, Robert Kupisz, Tomasz Ciachorowski, Ida Nowakowska, Robert Sowa, Leszek Stanek, Andrzej Sołtysik, Tomasz Ziółkowski, Maciej Myszkowski, Adrian Mielnik, Rafał Maślak, Mateusz Hładki i Marcin Cejrowski.

Adam Kornacki

Natalia Klimas

Olivier Janiak, Andrzej Sołtysik

ELLE MAN MĘSKI WIECZÓR

Michał Piróg, Natalia Klimas, Olivier Janiak

Robert Kupisz, Ania Kuczyńska

ELLE MAN MĘSKI WIECZÓR

Natalia Klimas, Ida Nowakowska

Michał Piróg, Ida Nowakowska

Agnieszka Szczurek Wesołowska, Agnieszka Jastrzębska

Leszek Stanek, Kuba Wesołowski z żoną

ELLE MAN MĘSKI WIECZÓR

Fot. Studio69 – Paweł Mazurek

# # # # # #