Gwiazdy Plejady 2018

Posted in Strona Główna

Kinga Rusin, Marcelina Zawadzka, Doda, Natalia Siwiec, Julia Wieniawa i Mikołaj Roznerski zwyciężyli w Plebiscycie „Gwiazdy Plejady 2018”. W głosowaniu internauci oddali ponad 160 tys. głosów. Wyniki ogłoszono podczas uroczystej Wielkiej Gali Gwiazd Plejady 28 maja, którą można było oglądać na żywo w Onecie oraz na Plejada.pl. Retransmisję wydarzenia będzie można oglądać w Superstacji 1 czerwca o godz. 18.30.

Dorota Doda Rabczewska Stępień

Odeta Moro

Ilona Felicjańska, Paul Montana

Podczas wydarzenia wręczono trzy nagrody specjalne. Statuetkę SuperGwiazdy Plejady 2018 otrzymała Maryla Rodowicz, a wyróżnienia za działalność charytatywną dostały: Ewa Błaszczyk oraz Emma Kiworkowa.

Katarzyna Cichopek

Paweł Rurak Sokal, Dominika Gawęda

Klaudia Halejcio

Natalia Siwiec

Wielka Gala Gwiazd Plejady odbyła się w poniedziałek w warszawskim Ufficio Primo. Wydarzenie poprowadził Marcin Cejrowski, redaktor naczelny Plejada.pl oraz Klaudia Wiśniowska z Superstacji. Gwiazdy uczestniczące w gali mogły przetestować nowoczesny system do podgrzewania tytoniu, prezentowany w specjalnej strefie IQOS.

Anna Samusionek

Natalia Siwiec

O wynikach Plebiscytu zadecydowali internauci, którzy na stronie Plejady mogli oddać głos w 6 kategoriach konkursowych: Nadzieja Plejady, Osobowość Roku, Gwiazda Stylu, Metamorfoza Roku, Gwiazda Sieci oraz Debiut Roku.

Joanna Jabłczyńska

Maryla Rodowicz

III. edycja Wielkiej Gali Gwiazd Plejady

Leszek Stanek, Antek Królikowski

– Czytelnicy Plejady kolejny raz oddali głosy na swoich faworytów. I to w jakiej skali… 160 tysięcy! To absolutny rekord w historii Plebiscytu Gwiazdy Plejady. Bój toczył się między 24 nominowanymi w sześciu wyjątkowych kategoriach. Gratuluję zwycięzcom i nominowanym, bo walka do samego końca była szalenie wyrównana! Do zobaczenia za rok – mówi Marcin Cejrowski, redaktor naczelny Plejeda.pl

El¿bieta Czaplejewicz, Ewa Minge

Natalia Siwiec, Mariusz Raduszewski

Jolanta Borowiec, Jakub Przebindowski, Martyna Kliszewska

W kategorii Nadzieja Plejady zwyciężył Mikołaj Roznerski, a Osobowością Roku została Kinga Rusin. Statuetkę w kategorii Gwiazda Stylu odebrała Marcelina Zawadzka, a w kategorii Metamorfoza Roku wyróżniono Dorotę Rabczewską-Stępień „Dodę”. W kategorii Gwiazda Sieci zwyciężyła Natalia Siwiec, a za Debiut Roku wyróżniono Julię Wieniawę.

Magda Wierzbicka

Maria Niklińska

Antek Królikowski

Dorota Doda Rabczewska Stępień z mężem

Marcelina Zawadzka

Fot. Studio69 – Paweł Mazurek

# # # # # # # # # # #