POLSAT

Wieczór z Gwiazdami Polsatu

Posted in Strona Główna

Podczas Wieczoru z Gwiazdami Polsatu zaprezentowano szczegóły jesiennej oferty stacji. Nina Terentiew, dyrektor programowa i członek zarządu Telewizji POLSAT oraz Mirosław Błaszczyk, prezes zarząd, przedstawili nową ramówkę i zaprosili widzów do oglądania nowych propozycji – jak i sprawdzonych formatów. Obiecano mnóstwo tańca, muzyki, podróży oraz wątków kryminalnych.

Mirosław Błaszczyk, Nina Terentiew

Maciej Dowbor

Krzysztof Ibisz

Michał Wiśniewski z żona Dominiką Tajner Wiśniewską

W ofercie stacji oprócz licznych nowości, nie zabrakło też znanych i lubianych programów. Co czeka widzów? – Przed nami między innymi nowe taneczne show, program podróżniczy oraz bardzo mocny serial kryminalny, ale wracają również programy, które widzowie kochają. Dla każdego coś miłego – podkreślił Krzysztof Ibisz, prezenter Polsatu.

Paweł Stasiak

Michał Malitowski

Cztery nowości stacji to przeszczepione na polski rynek zagraniczne formaty. Pierwsza z nich to taneczne show „World of Dance Polska”, wymyślone przez Jennifer Lopez. W programie o miano najlepszego tancerza oraz 100 tys. dolarów powalczy niemal 60 wyłonionych w castingach profesjonalistów, których będą oceniać: Edyta Herbuś, Michał Malitowski i Rafal „Roofi” Kamiński. W roli prowadzących zadebiutują Olga Kalicka i Karol Niecikowski. Polska edycja programu będzie pierwsza w Europie i druga na świecie.

Ewa Farna

Ewa Wachowicz

Mateusz Damięcki

Edyta Olszówka

Lenka Tvrzova, Jan Kliment

Agnieszka Popielewicz

Paulina Sykut-Jeżyna

Marcela Leszczak, Michal Koterski

Wiktoria Gąsiewska, Adam Zdrójkowski

Julia Wieniawa

Druga nowość, program „Lepiej późno niż wcale”, nawiązuje luźno do formatu „Azja Express”. Czwórka przyjaciól, w tym dwóch Ślązaków – aktor Piotr Polk i kabareciarz Krzysztof Hanke – oraz aktor i prowadzacy „Familiadę” Karol Strasburger, a także słynny polski sportowiec Władysław Kozakiewicz, rusza w podróż życia. Odwiedzą Japonie, Koreę i Indonezje, a w wyprawie towarzyszy im Rafał Masny z Abstrachuje.

Karol Strasburger, Władyslaw Kozakiewicz, Piotr Polk, Krzysztof Hanke, Rafał Masny

Edyta Herbuś

Karolina Szostak

Trzecia nowość to serial kryminalny „Ślad”. Jego akcja rozgrywa się w świecie ekspertów kryminalistyki ze specjalnie stworzonego Centralnego Wydziału Śledczego. Obok Anity Janci, Mariusza Jakusa, Aleksandry Hamkało, Cezarego Łukaszewicza i Kamila Szeptyckiego, występuje plejada młodych aktorów.

Olga Kalicka

Barbara Kurdej Szatan

Kolejną nowością jest program „Śpiewajmy razem. All Together Now”. Uczestników będzie oceniać aż 100 jurorów – ekspertów muzycznych i wokalistów. To największy panel jurorski w historii telewizji. Prowadzacym show jest artysta kabaretowy, założyciel Kabaretu Paranienormalni – Igor Kwiatkowski. W roli kapitana jurorów zobaczymy urodzoną na Zaolziu Ewę Farną.

Mateusz Borek

Maciej Rock, Paulina Sykut-Jeżyna

Fot. Studio69 – Paweł Mazurek

 

 

# # # # # # # # # #