Gwiazdy na Sopot Match Race 2018

Posted in Strona Główna

W dniach 22 – 25 sierpnia 2018 roku w pobliżu sopockiego molo odbyły się regaty Sopot Match Race 2018

Sopot Match Race 2018

Sopot Match Race 2018

Od 15 lat to jedna z najważniejszych i najbardziej prestiżowych imprez w światowym match racingu. Zmagania uczestników można było obserwować zarówno z wody, na jednostkach pływajacych wokół terenu rozgrywek, jak i z molo. W tym roku na starcie stanęło 10 załóg z pięciu krajów: Polski, Włoch, Szwajcarii, Niemiec i Francji.

Sopot Match Race 2018

Sopot Match Race to wydarzenie wyjątkowej rangi. Organizatorzy po raz pierwszy otworzyli wioskę żeglarską – G.H. Mumm Sailors Village – miejsce spotkań regatowej społeczności, w którym zawodnicy i zaproszeni goście mogli odpoczać przy kieliszku wina i dobrej muzyce.

Natalia Siwiec z mężem Mariuszem Raduszewskim

Sopot Match Race 2018

Marta Wierzbicka, Agnieszka Włodarczyk

Olivier Janiak

Zorganizowano też specjalną strefę IQOS, w której zaproszone gwiazdy mogły przetestować nowatorski system do podgrzewania tytoniu. Spotkaliśmy tam Natalię Siwiec z mężem Mariuszem Raduszewskim, popularne aktorki – Martę Wierzbicką i Agnieszkę Włodarczyk oraz prezentera TVN – Oliviera Janiaka.

Do dyspozycji gości oddano też specjalne motorowe łodzie regatowe – water taxi, kursujące pomiędzy strefą VIP na sopockim molo a wioską żeglarską.

Sopot Match Race 2018

Sopot Match Race to przede wszystkim życie na wodzie, dlatego w programie tegorocznej edycji nie zabrakło rejsów łodziami motorowymi i żaglowymi. Pływanie po Bałtyku umilały gościom lampki szampana i obserwowanie zmagań żeglarzy.

Sopot Match Race 2018

Sopot Match Race 2018

Sopot Match Race 2018

W piątkowy wieczór zawodnicy i zaproszeni goście uczestniczyli w spotkaniu towarzyskim w sopockiej Zatoce Sztuki, gdzie mogli orzeźwić się lampką szampa i spróbować w strefie IQOS-a, jak smakuje podgrzewany tytoń.

CONRADO MORENO

Sopot Match Race 2018

Agnieszka Włodarczyk

Conrado Moreno

Fot. Studio69

# # # # # # # #