Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Mateusz Ziółko zwycięzcą show Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Posted in Strona Główna

Wokalista triumfował w dziesiątej, jubileuszowej edycji show Polsatu. W finałowym odcinku Mateusz Ziółko oczarował jurorów jako Aretha Franklin. O czek na 100 tysięcy złotych walczyli także James Hetfield, Doda i Michael Bolton.

Mateusz Ziółko, Rafał Szatan, Maciej Dowbor, Piotr Gąsowski

Mateusz Ziółko, Rafał Szatan, Michalina Sosna

Trzecie miejsce i Brązowa Twarz przypadły Markowi Molakowi. – Jest mi naprawdę bardzo miło, że mogłem tutaj być. Świetnie się bawiłem, ale było też dużo ciężkiej pracy – przyznał. – Dziękuję wszystkim swoim bliskim, którzy tutaj ze mną byli, mojej dziewczynie Danie i wszystkim Wam – dodał aktor.

Mateusz Ziółko

Rafał Szatan

Drugie miejsce w rywalizacji zajął Rafał Szatan. Bezkonkurencyjnym triumfatorem show okazał Mateusz Ziółko!

– Bardzo chciałem podziękować, że miałem taką możliwość, żeby być tutaj i z tak wspaniałymi przyjaciółmi bawić się muzyką, a jury dziękuję za bardzo motywujące słowa – powiedział Rafał Szatan, zdobywca drugiego miejsca w dziesiątej edycji programu.

Malgorzata Walewska

Kacper Kuszewski

– To czego doświadczyłem w tym programie, to są emocje i doświadczenia, których totalnie się nie spodziewałem. Tak wspaniałych ludzi tutaj spotkałem i tak wspaniale się z wami wszystkimi bawiłem. Strasznie wam za to dziękuję, że mogłem się z wami spotkać i poznać! – wyznał zwycięzca jubileuszowego show. – Tak wiele się o sobie dowiedziałem – dodał Ziółko.

Rafał Szatan, Barbara Kurdej – Szatan

Fot. Studio 69 – Paweł Mazurek

# # # #