Samochód Roku Playboya 2018

Samochód Roku Playboya 2018

Posted in Strona Główna

Wieczorna gala Samochód Roku Playboya tradycyjnie zgromadziła tłumy celebrytów, chociaż po raz pierwszy została zorganizowana w Praskiej Drukarni na Mińskiej 65, a nie w ogrodach przy Foksal.

Samochód Roku PLAYBOYA 2018

Karolina Pilarczyk

Monika Pietrasińska

Agnieszka Rylik

Daria Ładocha

Na czerwonym dywanie i przed malowniczymi ściankami paradowały modelki znane z Playboyowych rozkładówek. Pojawiły się także aktorki i wokalistki, gwiazdy estrady i Internetu, m.in. Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz, czyli duet Fit Lovers. Zachwycały śmiałe kreacje z głębokimi dekoltami. Panie w tiulowych sukniach dzielnie walczyły z jesienną aurą.

Piotr Kędzierski Kędzior, Cezary Jóźwik (Abstrachuje)

Kaludia Wiśniowska

Agnieszka Mrozińska

Magdalena Antosiewicz

Paula Tumala

Blanka Lipińska

Cezary Jóźwik (Abstrachuje), Piotr Kędzierski Kędzior

Na czerwonym dywanie zwracały uwagę: Honorata Honey Skarbek, Monika Pietrasińska, Daria Ładocha, Agnieszka Wielgosz, Agnieszka Rylik, Paula Tumala, Magdalena Antosiewicz, Agnieszka Mrozińska i Klaudia Wiśniowska.

Alicja Ruchała

Natalia Janoszek

Dominika Zasiewska

Krzysztof Hołowczyc

Samochód Roku PLAYBOYA 2018

Honorata Honey Skarbek

Gwiazdy uczestniczące w gali Samochód Roku Palayboya mogły skorzystać ze specjalnej strefy IQOS, w której testowały nowoczesny system do podgrzewania tytoniu. Spotkaliśmy tam Piotra Kędzierskiego Kędziora, Czarka Jóźwika z formacji Abstrachuje, Honoratę Honey Skarbek i Rafała Maślaka.

Honorata Honey Skarbek, Rafał Maślak

Fit Lovers – Pamela Stefanowicz, Mateusz Janusz

Rafał Maślak

Agnieszka Wielgosz

Fot. Studio 69 – Paweł Mazurek

# # #