Karnawalowe spotkanie Grupy AccorHotels

Gwiazdy na karnawałowym przyjęciu w Novotel Warszawa Centrum

Posted in Strona Główna

19 lutego w hotelu Novotel Warszawa Centrum odbyło się wyjątkowe karnawałowe przyjęcie. Wydarzenie zostało przygotowane przez warszawskie hotele grupy Orbis i AccorHotels, a rolę gospodyni pełniła Dorota Gardias.

Krzysztof Ibisz, Zbigniew Badziak
Krzysztof Ibisz, Dorota Gardias

Swoją obecnością event uświetnili m. in. Krzysztof Ibisz, Grażyna Wolszczak i Agnieszka Hyży. Gwiazdą wieczoru była Kayah, która wraz z Marcinem Wyrostkiem i zespołem Coloriage dała wspaniały koncert.

Karnawalowe spotkanie Grupy AccorHotels
Zbigniew Badziak, Agnieszka Kalinowska, Mincho Pachikov
Karnawalowe spotkanie Grupy AccorHotels
Karnawalowe spotkanie Grupy AccorHotels
Karnawalowe spotkanie Grupy AccorHotels
Dorota Gardias, Maria Łukasiak
Agnieszka Hyży, Krzysztof Ibisz
Mincho Pachikov, Grażyna Wolszczak

Hotele Grupy Orbis i AccorHotels w Warszawie słyną z organizacji emocjonujących wydarzeń, m.in. Mercure Fashion Night czy muzycznych kampanii rodziny hoteli ibis, które na stałe wpisały się w eventową mapę Warszawy. Zawsze przyciągają tłumy gwiazd. Nie inaczej było tym razem.

Krzysztof Ibisz, Agnieszka Hyży, Maria Łukasiak, Grażyna Wolszczak, Dorota Gardias
Krzysztof Ibisz, Agnieszka Hyży, Dorota Gardias, Grażyna Wolszczak,

Przez pełen niespodzianek wieczór gości przeprowadziła Dorota Gardias. Wśród publiczności znaleźli się Krzysztof Ibisz, Grażyna Wolszczak, Agnieszka Hyży, Lidia Kopania i Katarzyna Paskuda. Wydarzenie odwiedzili również Mattia i Ellie tworzący zespół BeMy – ambasadorzy kampanii „Get to Sziget”. Nie zabrakło również wschodzących gwiazd muzycznego świata, wokalistki Poli Rise oraz muzyka Buslava.

Pola Rise, Buslav
BeMy, Zbigniew Badziak
Anna Męczyńska
Mincho Pachikov, Vincent Dujardin

Jak podkreślił witając gości Stefan Potocki, VP Operation Economy & Midscale Brands Region Warszawa i Łódź – Wiele hoteli z portfolio grupy Orbis i AccorHotels to miejsca kultowe, znane i lubiane przez mieszkańców, stanowią nieodłączną część krajobrazu stolicy.

Krzysztof Ibisz, Agnieszka Hyży, Luc Gesvret, Dorota Gardias, Grażyna Wolszczak

Podczas karnawałowego przyjęcia hotele po raz kolejny udowodniły, że pozycja lidera rynku jest uzasadniona – przygotowały dla gości atrakcje kulinarne, prezentując swoje koncepty gastronomiczne, oraz konkursy z podróżniczymi nagrodami. Muzyczne emocje zapewnił koncert Kayah, która w akompaniamencie Marcina Wyrostka i zespołu Coloriage porwała publiczność do zabawy.

Katarzyna Paskuda, Mincho Pachikov
Karnawalowe spotkanie Grupy AccorHotels
Lidia Kopania, Aldona Wleklak, Katarzyna Paskuda
Marcin Wyrostek
Kayah
Kayah, Marcin Wyrostek

Fot. Studio 69

# # # # #