X Bal Bizneswoman Roku

X Bal Bizneswoman Roku

Posted in Strona Główna

1 marca w Teatrze Studio w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie odbyła się Gala jubileuszowej X edycji konkursu Bizneswoman Roku.

Statuetki zostały wręczone w kategoriach: Pomysł Start/Biznes lokalny, Start-up Roku, Liderka w Nowych Technologiach, Biznes Roku, Działalność społeczna, Kobieta Sztuki oraz Nauka i Biznes.
Przyznano także nagrody dla liderek i liderów, działających na rzecz budowania różnorodności i wspierania kobiet Female Champion of Change i Male Champion of Change. Inspiratorką Roku została Katarzyna Nosowska. Nagrodę honorową za całokształt działań w obszarze społecznym odebrała Anna Dymna.

Anna Lewandowska X BAL BIZNESW
Anna Lewandowska, Małgorzata Kożuchowska

Galę i bal charytatywny z okazji 10-lecia istnienia Sukcesu Pisanego Szminką objął patronatem honorowym Prezydent Warszawy, Rafał Trzaskowski.

Małgorzata Kożuchowska
Omenaa Mensah
Zofia Ślotała
Katarzyna Zdanowicz

Po gali odbył się bal charytatywny z okazji 10-lecia istnienia Sukcesu Pisanego Szminką. Podczas balu Jarosław Kuźniar poprowadził aukcję charytatywną. Na stoisku producenta biżuterii Mokobelle można było kupić bransoletki. Środki zebrane na aukcji oraz ze sprzedaży bransoletek zostaną przeznaczone na programy aktywizacji zawodowej kobiet i młodych ludzi prowadzony przez Fundację Sukcesu Pisanego Szminką.

Anna Lewandowska, Katarzyna Zdanowicz, Olga Kozierowska
Paulina Drażba
Paweł Rabiej, Michał Cessanis

Fot. Studio 69 – Paweł Mazurek

# #