Dancing with the Stars

Justyna Żyła w Dancing with the Stars

Posted in Strona Główna

Justyna Żyła na pewno nie zaliczy swego udziału w „Tańcu z Gwiazdami” do sukcesów. Występ byłej żony Piotra Żyły w tanecznym show POLSATU zakończył się w piątym odcinku programu.

Justyna Żyła
Justyna Żyła, Tomasz Barański

Celebrytka tańcząca w parze z Tomaszem Barańskim nie radziła sobie na parkiecie od samego początku. Każdy kolejny występ tancerki kwitowany był kąśliwymi uwagami Iwony Pavlovic. Żyła i Barański w pierwszym odcinku zdołali uzbierać zaledwie 8 punktów. To najmniej w historii wszystkich polskich edycji „Tańca z Gwiazdami”.

Iwona Pavlović
Iwona Pavlović, Andrzej Grabowski, Aleksandra Jordan
Andrzej Grabowski
Aleksandra Jordan

Chociaż para nie znalazła uznania u jurorów, stosunkowo łaskawie obchodzili się z nią telewidzowie. Dopiero w piątym odcinku programu zdecydowali, że Justyna i Tomasz żegnają się z „Tańcem z Gwiazdami”.

Qczaj, Paulina Biernat
Agnieszka Radwańska, Stefano Terrazzino
Mariusz Węgłowski, Katarzyna Vu Manh
Tamara Gonzalez Perea, Rafał Maserak
Czadoman, Walerija Żurawlewa
Jakub Kucner, Lenka Klimentova
Sebastian Stankiewicz, Janja Lesar

Fot. Studio69 – Paweł Mazurek

# # # #

One thought

  1. Miejscowe produkty z konopi były kiedyś podstawą na półce praktycznie każdego aptekarza, używaną w leczeniu dolegliwości bólowych i dolegliwości skórnych. Kosmetyki i balsamy na bazie konopi zostały w ostatnich latach ponownie wprowadzone w wyniku rosnącej wiedzy na temat korzyści płynących z kannabinoidów dla skóry. Istnieje wiele badań dotyczących wpływu kannabinoidów na skórę, zwłaszcza u osób cierpiących na egzemę i zapalenie skóry. Wiele balsamów z konopi jest produkowanych właśnie z tego powodu. wwwkonopiafarmacjapl

    Odpowiedz