TVN DISCOVERY

Nowości lifestylowe TVN i Discovery

Posted in Strona Główna

– Mamy bardzo szeroką ofertę. Podróżujemy, gotujemy, zajmujemy się domem i dzieciakami – powiedziała Małgorzata Łupina, zastępca dyrektora programowego TVN.

Podczas konferencji prasowej Grupa TVN i Discovery Polska przedstawiła wiosenną ofertę programową kanałów lifestylowych: TVN Style, HGTV, TLC, Food Network i Travel Channel. Pojawili się na niej prowadzący programy znane z anten tych stacji.

Martyna Wojciechowska

Wiosną stacja pokaże widzom więcej lokalnych produkcji. – Travel Channel to kanał o ludziach i dla ludzi. To oni pokazują nam świat, a przez to stają się niezwyczajni. Każdy może podróżować, dlatego podpowiadamy jak to robić tanio i jak zwiedzić wyjątkowe miejsca bez rujnowania budżetu – powiedziała Martyna Wojciechowska, która jest twarzą kanału Travel Channel.

Jakub Porada

Nowością wiosennej ramówki jest program „Porada na weekend”. Prowadzący Jakub Porada przedstawi najciekawsze miasta i miejsca w Polsce, które warto odwiedzić podczas weekendów. Premierę cyklu zaplanowano na poniedziałek 29 kwietnia o godz. 18.20.

Justyna Jeger-Naglowska

Justyna Nagłowska poprowadzi program „Mój przewodnik po…” adresowany do wszystkich, którzy szukają pomysłów na podróżowanie. Z kolei seria „No to lecę!” przybliży pracę stewardess i stewardów. W kolejnych odcinkach pokazywane będą kulisy pracy na pokładzie samolotów rejsowych LOT. Jedną z prowadzących program jest Olga Buława, Miss Polski 2018.

Olga Bulawa – No to lecę
Maja Sablewska
Anna Nowak – Ibisz

Zaplanowano też liczne nowości, jak np. program „Ekstremalne jedzenie” Jarka Nowaka, który realizował wcześniej „Kobietę na krańcu świata” i „Misję Martyna”. Nowak opowie widzom o naprawdę ekstremalnych potrawach. Ambasadorka kanału Food Network, Magda Gessler, pokaże wiosną swój nowy program „Odkrycia Magdy Gessler”. Będzie go można oglądać w każdą niedzielę o godz. 11.45.

Magdalena Gessler
Katarzyna Bosacka

Kolejną wiosenną nowością jest program „Z gruntu zdrowo”, poświęcony owocom i warzywom. Jego gospodarzem jest Tadeusz Müller, syn Magdy Gessler.

Dorota Szelagowska
Maja Popielarska

Uruchomiony przed dwoma laty kanał wnętrzarski HGTV nazywany jest zwyczajowo „happy tv”, bo można go włączyć w domu i słuchać jak radia. Nie pojawia się tam za dużo łez, tylko łzy wzruszenia – wyjaśniła sukces stacji Małgorzata Łupina.

Dorota Szelągowska, ambasadorka kanału, poprowadzi wiosną dwa programy w HGTV: znany już wcześniej „Dorota inspiruje” (niedziela, godz. 22.00) oraz kolejny sezon „Tu jest pięknie” (premiera w maju).

Marek Szczyt
Krzysztof Miruc
Paulina Pastuszak, Sylwia Golebiewska

Fot. Studio 69 – Paweł Mazurek

# # # # # # # # #