O nas

Vipnews.pl to najstarszy polski serwis informacyjny poświęcony życiu gwiazd i show-biznesowi.

Został założony w 2000 roku przez grupę dziennikarzy i fotoreporterów pracujących dla prasy kolorowej. Aktualizowany początkowo dwa razy w tygodniu, dostarczał internautom wyczerpujących informacji o krajowym show-biznesie, publikując także plotki o polskich gwiazdach.

Koncentrując się na pokazywaniu gwiazd i celebrytów, Vipnews.pl publikował zdjęcia i relacje dziennikarskie z premier filmowych i teatralnych, koncertów muzycznych, planów zdjęciowych, programów telewizyjnych, festiwali, pikników, wystaw i promocji.  Serwis informował praktycznie o wszystkich najważniejszych wydarzeniach, składających się na kulturę masową i rozrywkę.

Vipnews.pl  ewoluował wraz z rozwojem Internetu. Serwis kilkakrotnie zmieniał szatę graficzną, zwiększając przy tym ilość publikowanych zdjęć i częstość zamieszczania newsów.

Dbając niezmiennie o jakość ilustracji i poziom materiałów dziennikarskich, serwis regularnie publikował unikalne relacje z imprez organizowanych na czterech kontynentach, m.in. na Bali, w Dominikanie, Meksyku, Kanadzie, USA, Egipcie, Tunezji, Francji, Włoszech, Wielkiej Brytanii, Turcji, Korei Południowej i Rosji.

Od 2000 roku Vipnews.pl opublikował ponad 50.000 newsów i 250.000 zdjęć. Ze względów technicznych nie wszystkie materiały są dostępne w sieci. Archiwalne newsy z lat 2003-2011 można obejrzeć TUTAJ.

Nasz serwis jest otwarty dla wszystkich organizatorów  imprez, eventów i promocji. Czekamy na informacje i zaproszenia.

Redakcja serwisu www.vipnews.pl

Zaproszenia na imprezy prosimy kierować na adres:

Vipnews.pl
Al. Jerozolimskie 92
biurowiec Brama Zachodnia, 7 piętro
00-807 Warszawa

lub

info@vipnews.pl